Menu

Panthenol

Chladivá pěna po opalování s Aloe Vera 9 %

200 ml
104.50 Kč/100 ml
Popis

Chladivá pěna s aloe vera. Přináší úlevu sluncem podrážděné pokožce. Příjemně chladí, účinně zklidňuje a napomáhá regeneraci a hydrataci pokožky po opalování. Složení s extra vysokým obsahem D-Panthenolu (9 %). Obohaceno o výtažek z aleo vera. Lehká forma umožňuje šetrnou aplikaci i na velmi podrážděnou pokožku. Dermatologicky testováno. Lehce se roztírá, rychle se vstřebává, nezanechává mastný film na pokožce. Výsledky: Po pravidelné aplikaci je pokožka zklidněná, zregenerovaná a bez zarudnutí.

  • 9 % D-panthenol
  • Pro zarudlou a sluncem podrážděnou pokožku
  • Příjemně chladí
  • Zklidňuje
  • Napomáhá regeneraci
Použití

Nádobku před použitím důkladně protřepejte. Nanášejte dle potřeby na suchou pokožku. Jemně vmasírujte do pokožky. Neoplachujte. Tip: Pro extra chladivý efekt skladujte přípravek v lednici minimálně 2 hodiny před samotnou aplikací.

Vlastnosti
Hořlavé látky Hořlavé látky
Složení

Aqua, Panthenol, Isobutane, Glycerin, Isoamyl laurate, Hexyldecyl laurate, Hexyldecanol, Glyceryl stearate citrate, Cetearyl alcohol, Hydrogenated starch hydrolysate, Sodium lauroyl sarcosinate, Glyceryl caprylate, Propane, Sodium caproyl/lauroyl lactylate, Cetyl alcohol, Butane, Distarch phosphate, Parfum, Dehydroxanthan gum, Lactic acid, Citric acid, Aloe barbadensis leaf juice powder

Skladování

Spotřebujte nejlépe do data uvedeného na spodní straně obalu.

Upozornění

NEBEZPEČÍ: Extrémně hořlavý aerosol. Nádoba je pod tlakem: při zahřívání se může roztrhnout. Uchovávejte mimo dosah dětí. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo jiných zdrojů zapálení. Nepropichujte nebo nespalujte ani po použití. Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotě přesahující 50 °C.

Výrobce

OMEGA PHARMA a.s.
Vídeňská 188/119d Dolní Heršpice 619 00 Brno ČR

EAN 08594060895512