Menu

Philips

Pánský holicí strojek na tvář a tělo OneBlade 360 QP2834/20

1 ks
1399 Kč/ks
Popis

Břit 360. Pohybuje se všemi směry tak, aby dosáhl i na obtížně dostupná místa s menším počtem tahů. Zastřihuje, tvaruje a holí jakkoliv dlouhé vousy snadněji než kdy dříve. Nastavitelný hřeben má 5 nastavení délky (1-5mm).

 • Nasazovací hřeben na tělo & ochranný nástavec na citlivé partie.
 • Mokré i suché použití.
 • 60 min Li-Ion baterie.
 • Břit má životnost až 4 měsíce.
 • Snadno zastřihněte, tvarujte nebo oholte vousy všech délek.
 • Snadné použití
 • Oboustranný břit: navržený pro přesné tahy a snadné ovládání
 • Konstruováno ke střihu vousů, nikoli kůže.
 • 2letá celosvětová záruka
 • Zastřihuje, tvaruje, holí
 • Břit 360
 • Nastavitelný hřeben 5 v 1

Nový OneBlade 360 zastřihává, tvaruje a holí vousy a chlupy jakékoli délky s ještě menší námahou než kdy dřív. Několika tahy jednoduše upravte i těžko dostupná místa.* Zapomeňte na postupy o více krocích za použití několika nástrojů. OneBlade zvládne všechno najednou.

Jedinečná technologie OneBlade Philips OneBlade je vybaven revoluční technologií pro péči o pokožku tváře. Dokáže oholit vousy všech délek. Díky systému dvojí ochrany, hladké povrchové úpravě v kombinaci se zaoblenými hroty je holení snadnější a pohodlnější. Technologie holení představuje rychle se pohybující ostří (12 000 pohybů za minutu), které je účinné i pro delší vousy.

Inovativní břit 360 se dokáže ohnout jakýmkoli směrem a dokonale se tak přizpůsobit křivkám vaší tváře. Konstrukce umožňuje stálý kontakt s pokožkou a snadné ovládání. Vousy i na těžko dosažitelných místech pohodlně zastřihnete nebo oholíte pouhými několika pohyby.

Jedinečný otevřený design hřebenu, díky kterému snadno zastřihnete i delší a hustší vousy bez nejmenších zádrhelů.

Dejte tomu tvar

Vytvarujte přesné linie díky dvoustrannému břitu. Holit můžete v obou směrech, abyste měli lepší přehled a mohli jste sledovat každý vlas, který stříháte. Vylaďte si svůj styl za pár vteřin!

Oholte to

Zastřihovač OneBlade nestříhá tak blízko pokožce, jako tradiční žiletka, takže vám nepodráždí kůži. Běžte proti proudu a oholte si jednoduše vousy a chloupky jakékoli délky na obličeji i těle. Je vybaven dvěma břity - jedním pro obličej a druhým na tělo. Dvoustranný břit OneBlade kopíruje obrysy vaší tváře a umožňuje jednoduše a pohodlně zastřihovat a holit všechny části obličeje. Dodejte dvoustranným břitem svému vzhledu styl a pohybem břitu v kterémkoli směru vytvořte čisté linie. Nasazovací chránič pokožky OneBlade kopíruje obrysy vaší tváře a umožňuje snadno a pohodlně holit všechny části obličeje. Dodejte oboustranným břitem svému vzhledu styl a pohybem břitu v kterémkoli směru vytvořte čisté linie.

Nasazovací hřeben na tělo - Připevněte chránič pokožky a získejte další prvek ochrany pro citlivé oblasti.

Mokrý a suchý provoz OneBlade je zcela vodotěsný, takže se snadno čistí: stačí opláchnout pod tekoucí vodou. Můžete použít jak na suché, tak i mokré holení, dokonce i ve sprše - dle vlastních preferencí. Pěnu na holení nepotřebujete.

Dlouhá životnost Li-iontové baterie: Po 4 hodinách nabíjení poskytne dobíjecí Li-iontová baterie 60 minut konstantního výkonu pro úpravu vzhledu. Úroveň opotřebení: Když je čepel opotřebená, zobrazí se na ní ikona vysunutí. * V porovnání s předchozím modelem QP210.

 

Použití

Vhodné pro použití s gelem či pěnou nebo na suché holení.

Skladování

Uchovávejte mimo dosah dětí.

Výrobce

Philips Česká rep. s.r.o.
Rohanské nábřeží 678/23, 186 00 Praha 8

Vyrobeno
Indonésie
EAN 08720689020961