Menu

Osvěžovač vzduchu Luxury Black

domol
100 ml
11.90 Kč/10 ml
Nejnižší cena za posledních 30 dní:119.00 Kč
Popis

Tajemství vůní spočívá v emocích, které v nás probouzí. S osvěžovači Domol se stylovou vůní vytvoříte u vás doma zvláštní atmosféru.

Použití
  1. Opatrně otevřete šroubovací uzávěr, sundejte těsnící zátku a našroubujte uzávěr nazpět. 
  2. Naaranžujte do skleničky zvolený počet ratanových tyčinek.
  3. Vůně je absorbována tyčinkami a uvolňuje se do vzduchu. Tyčinky vystačí na 6-8 týdnů, v závislosti na teplotě a velikosti místnosti.
  4. Skleničku postavte na bezpečné a stabilní místo.

Tip: Intenzitu vůně můžete regulovat množstvím tyčinek. Vůně je tím intenzivnější, čím více je tyčinek. Na každou novou náhradní náplň použijte nové tyčinky; již nasáklé tyčinky nemohou absorbovat novou vůni. 
 

Upozornění

Uchovávejte mimo dosah dětí. V případě kontaktu s očima vypláchněte okamžitě vodou a vyhledejte lékařskou pomoc. Při styku s kůží okamžitě omyjte velkým množstvím vody a mýdla PŘI POŽITÍ: Necítíte-li se dobře, volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO / lékaře. Skleničku postavte na pevnou vodorovnou plochu. Vylitá tekutina může poškodit povrchy, proto ji ihned setřete, pokud se vylije. Tyčinky jsou nehořlavé. Používejte pouze v souladu s účelem použití. Osoby citlivé na vůně by měly výrobek používat opatrně. Osvěžovač nenahrazuje domácí úklid. 

Výrobce

Distributor pro ČR: ROSSMANN, spol. s r.o., Na Pankráci 1683/127, 140 00 Praha 4

Vyrobeno
Německo
EAN 04305615791975