Menu

Olej na holení

ISANA
100 ml
7.99 Kč/10 ml
Nejnižší cena za posledních 30 dní:89.90 Kč
Popis

Cenná receptura pečujícího oleje s 5násobným olejovým komplexem zajišťuje obzvláště jemné a důkladné oholení a olej lze použít i po odstranění chloupků jako doplňkovou péči. Vhodné také pro odstranění zbytků vosku. Citlivá pokožka nohou, podpaží a oblasti bikin je během i po holení zklidněna a pečována - pro pocit hladké pokožky. Dermatologicky schválená snášenlivost s pokožkou. Toto složení je 100% bez mikroplastů.

Použití

Naneste malé množství oleje na pokožku a rovnoměrně roztírejte, nechte krátce působit a poté pokožku oholte. Po oholení pokožku důkladně opláchnete. Vhodný také pro odstranění zbytků vosku a pro péči po odstranění chloupků. Naneste několik kapek na vatový tampon nebo do ruky a jemně rozetřete.

Vlastnosti
BEZ MIKROPLASTŮ BEZ MIKROPLASTŮ
Složení

Helianthus Annuus Seed Oil, Olus Oil, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Olea Europaea Fruit Oil, Orbignya Oleifera Seed Oil, Glycine Soja Oil, Calendula Officinalis Flower Extract, Tocopherol, Bisabolol, Parfum, Linalool, Benzyl Alcohol, Limonene, Citronellol, Farnesol

Upozornění

Pozor! Hrozí nebezpečí uklouznutí, proto jej používejte opatrně a po použití důkladně odstraňte zbytky ze sprchy nebo vany. Chraňte před přímým slunečním zářením.

Výrobce

Distributor pro ČR: ROSSMANN, spol. s r.o., Na Pankráci 1683/127, 140 00 Praha 4

Vyrobeno
Lucemburk
EAN 04305615886923