Menu

altapharma

Nosní sprej s mořskou vodou sensitive

20 ml
22.45 Kč/10 ml
Popis

Trápí vás ucpaný nos a hledáte alternativu vůči běžným nosním kapkám a sprejům? Altapharma nosní sprej s mořskou vodou nosní sprej pro vás bude nejvhodnějším pomocníkem při rýmě či ucpaném nosu. Navíc obsahuje kyselinu hyaluronovou, která díky své schopnosti vázat vodu a svým adhezivním vlastnostem vytváří na nosní sliznici ochranný film, který na sebe váže vlhkost. Nosní sprej podporuje funkci přirozeného čištění nosní sliznice a usnadňuje volné dýchání. Zvlhčuje nosní sliznice, které se rychleji vysušují zejména ve vytápěných a klimatizovaných místnostech nebo v prostředí s vysokým množstvím prachu či pylu.

Balení obsahuje: 20 ml dávkovací nosní sprej s izotonickým roztokem mořské vody.

Bez konzervačních látek. Vhodné pro vegany. Po otevření nepoužívejte déle než 6 týdnů.

 

Použití

Dávkování: Nosní sprej je vhodný pro dospělé a děti od 2 let. Podle potřeby aplikujte několikrát denně, stříkněte 1 až 2 dávky do každé nosní dírky. Odstraňte ochranný kryt. Několikrát stlačte bílý dávkovač, dokud z hrdla nevyjde prvním dávka. Potom přiložte k nosní dírce a dávkovač 1-2 x stiskněte. Při aplikaci lehce dýchejte nosem.

Složení

Účinná látka: 1ml roztoku obsahuje 1ml izotonické mořské vody odpovídající 0,9% roztoku chloridu sodného, sestávajícího z mořské soli, dexpanthenolu a hyaluronátu sodného (sodná sůl kyseliny hyaluronové).

Skladování

Nepoužívejte toto balení po datu uvedeném na obalu. Uchovávejte na suchém místě chráněném před světlem, při teplotě od 5 °C do 25 °C.

Upozornění

Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepoužívejte v případě přecitlivělosti na některou ze složek. Při použití během těhotenství a kojení nejsou známy žádné nežádoucí účinky. Při použití v souladu s určením nejsou vyžadována žádná zvláštní opatření. Po nosním chirurgickém zákroku nebo úrazu se před použitím poraďte se svým lékařem. Z hygienických důvodů, a aby se zabránilo infekcím, doporučuje se používat sprej pouze jednou osobou. Po použití dávkovač otřete a udržujte v suchu. Po použití nasaďte uzávěr zpět na nádobu. Datum exspirace je vytištěno na blistru a na štítku lahvičky. Vhodné také pro kojence od 2 let.

Výrobce

Distributor pro ČR: ROSSMANN, spol. s r.o., Na Pankráci 1683/127, 140 00 Praha 4, Česká republika

Vyrobeno
Německo
EAN 04305615947389