Menu

Terezia

Nekašli - bylinný sirup na kašel

150 ml
Popis

Terezia Nekašli sirup je 100% přírodní sirup s extraktem ze 6 bylin. Vhodné pro děti od 3 let. Lahodná chuť. BEZ konzervantů, přidaného cukru, sladidel a barviv

Použití

Dospělí 15 ml (1 polévková lžíce) 3x denně. Děti od 3 let 5 ml (1 čajová lžička) 3x denně. Pro lepší účinek se doporučuje sirup krátce kloktat ve stanovené dávce, sirup více přilne ke sliznici a lépe působí na postižená místa (hltan, měkké patro, mandle). Pokud příznaky onemocnění neustoupí po týdnu užívání, je potřeba vyhledat lékaře.

Složení

Koncentrát z plodů révy vinné, sirup z agáve tmavý, vodní extrakt listu jitrocele kopinatého (Plantago lanceolata), extrakt plodu růže šípkové (Rosa canina), vodní extrakt listu máty peprné (Mentha piperita), vodní extrakt lipového květu (Tilia cordata), vodní extrakt mateřídoušky úzkolisté (Thymus serpyllum), vodní extrakt listu smrku ztepilého (Picea abies), koncentrát citronové šťávy.

Skladování

Skladujte na suchých místech, která jsou chráněná před přímým působením slunečního záření při teplotě od 15 °C do 25 °C, mimo dosah dětí. Po otevření uchovávejte v chladu a temnu a spotřebujte nejlépe do 1 měsíce.

Upozornění

Zdravotnický prostředek. Pozorně si přečtěte návod k použití.

Výrobce

TEREZIA COMPANY s.r.o.
Na Návrší 997/14, 141 00 Praha 4

Vyrobeno
Česká republika
EAN 08594006897662