Altapharma

Nosní sprej sensitive mořská voda

20 ml
Popis
  • Nosní sprej s mořskou vodou, kyselinou hyaluronovou a dexpanthenolem, pro čištění a zvlhčení nosní dutiny, pomáhá při rýmě a ucpaném nosu

Účinná látka: 1ml roztoku obsahuje 1ml izotonické mořské vody odpovídající 0,9% roztoku chloridu sodného, sestávajícího z mořské soli, dexpanthenolu a hyaluronátu sodného (sodná sůl kyseliny hyaluronové). Balení obsahuje: 20 ml dávkovací nosní sprej s izotonickým roztokem mořské vody.

Bez konzervačních látek. Vhodné pro vegany. Po otevření nepoužívejte déle než 6 týdnů.

Dávkování: Nosní sprej je vhodný pro dospělé a děti od 2 let. Podle potřeby aplikujte několikrát denně, stříkněte 1 až 2 dávky do každé nosní dírky. Odstraňte ochranný kryt. Několikrát stlačte bílý dávkovač, dokud z hrdla nevyjde prvním dávka. Potom přiložte k nosní dírce a dávkovač 1-2 x stiskněte. Při aplikaci lehce dýchejte nosem.

Upozornění: Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepoužívejte v případě přecitlivělosti na některou ze složek. Při použití během těhotenství a kojení nejsou známy žádné nežádoucí účinky. Při použití v souladu s určením nejsou vyžadována žádná zvláštní opatření. Po nosním chirurgickém zákroku nebo úrazu se před použitím poraďte se svým lékařem. Z hygienických důvodů, a aby se zabránilo infekcím, doporučuje se používat sprej pouze jednou osobou. Po použití dávkovač otřete a udržujte v suchu. Po použití nasaďte uzávěr zpět na nádobu. Datum exspirace je vytištěno na blistru a na štítku lahvičky. Nepoužívejte toto balení po tomto datu. Uchovávejte na suchém místě chráněném před světlem, při teplotě od 5 °C do 25 °C. Vhodné také pro kojence od 2 let.

EAN 4305615619170