Náhradní holicí hlavice pro muže Fusion5 ProGlide
Dopřejte si neuvěřitelnou hladkost a komfort s náhradními holicími hlavicemi Gillette ProGlide. Využijte výhod technologie kompatibilní rukojeti FlexBall, která se přizpůsobuje jednotlivým obrysům obličeje a zachytí tak prakticky každý chloupek pro hladké oholení. Přesný zastřihovač a mikrolamely zajišťují hladké a přesné oholení a zároveň chloupky šetrně navádí směrem k břitu. Užijte si navíc i dlouhotrvající užitnou hodnotu všech holicích hlavic ProGlide, které zajistí až 30 oholení* (*při 3 holeních týdně).
- Zvlhčující pásek EverGlide: vylepšený zvlhčující pásek pro hladké oholení a hladší skluz po pokožce* (*v porovnání s Fusion)
- Kompatibilní s technologií rukojeti FlexBall: kompatibilní s rukojetí FlexBall, která se přizpůsobuje jednotlivým obrysům obličeje a zachytí tak prakticky každý chloupek pro hladké oholení
- Přesný zastřihovač: je navržen pro těžko přístupná místa a úpravu a zajišťuje vždy úhledně zastřižený vzhled
- Dlouhá životnost: každá z holicích hlavic ProGlide umožňuje až 30 oholení* (*při 3 holeních týdně)
- Kompatibilita: vhodné pro holicí strojky Gillette Fusion, ProGlide a ProShield
PEG-115M, PEG-100, Silica, Diethylene Glycol Bis-(t-Butyl o-Cresolpropanoate), BHT
Zastřihovací břit na zadní straně holicí hlavice.
Procter & Gamble, 65823 Schwalbach/Ts., Germany
Procter & Gamble Czech Republic s.r.o.
Karolinská 654/2, 186 00 Praha 8, Czech Republic