Menu

Gillette

Náhradní holicí hlavice Gillette Mach3

8 ks
74.88 Kč/ks
Nejnižší cena za posledních 30 dní:579.00 Kč
Popis

Pánský holicí strojek Gillette Mach3 Charcoal se 3 břity je navržen pro klasické hladké oholení, náhradní hlavice do holicího strojku se 3 břity pro muže jsou je vybaven ještě lepším zvlhčujícím páskem který vám poskytne extra skluz* s dotekem dřevěného uhlí. Užijte si vylepšenou elegantní rukojeť holicího strojku v barvě dřevěného uhlí pro snadné uchopení a stylové oholení. Pánský holicí strojek je také vybaven břity pevnějšími než ocel, které umožňují až 15 pohodlných oholení a při použití s gelem na holení Gillette Series Charcoal pomáhají odstraňovat i ty nejmenší čistoty. Máte obavy, že vaše rukojeť Gillette nebude sedět? Všechny naše holicí hlavice Mach3 jsou vhodné pro všechny rukojeti holicích strojků Mach3. *v porovnání s předchozím Mach3.

  • Klasické hladké oholení: pánský holicí strojek se 3 břity, který vám zajistí hladké oholení bez jakýchkoli starostí
  • 1 holicí hlavice = 15 oholení: každou holicí hlavicí strojku Gillette Mach3 Charcoal se můžete oholit až 15krát
  • Snížení podráždění při holení: holicí strojek se 3 břity a vylepšeným zvlhčujícím páskem pro lepší skluz* *v porovnání s předchozím Mach3
  • Nyní v recyklovatelném obalu
  • Perfektní v kombinaci s gelem na holení Gillette Series Charcoal pro větší ochranu před podrážděním při holení* (* v porovnání s holením bez gelu na holení)
Vlastnosti
NEJ! NEJ!
Složení

PEG-180M, PEG-45M, PEG-100, Methyl Di-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Silica, Citric Acid, Charcoal Powder, BHT

Výrobce

Procter & Gamble Czech Republic s.r.o.
Karolinská 654/2, 186 00 Praha 8, Czech Republic

EAN 08700216085472