Menu

Náhradní hlavice Sword Hydro Silk Shea Butter s 5 břity

Wilkinson
3 ks
104.67 Kč/ks
Popis

Holicí strojek, který hydratuje pokožku. Holení ještě nikdy nebylo tak snadné a příjemné! Hydro Silk zanechá Vaši pokožku nejen dokonale hladkou, ale zároveň se postará o její hydrataci. Unikátní systém s dvojitou nádržkou s vysoce koncentrovaným hydratačním sérem aktivovaným vodou. Sérum obsahuje bambucké máslo, které hydratuje, zjemňuje a zklidňuje pokožku.

5 ultratenkých nožů pro ideálně hladké oholení. Pokročilá technologie ochrany pokožky skin guard, která reguluje polohu pokožky pod noži a významně snižuje její podráždění. Pohyblivá oválná hlava, která se dostane i na těžko dostupná místa. Měkká pogumovaná a lehká rukojeť se 4 dotykovými body zaručuje plnou kontrolu během holení. Design, díky kterému se nože nikdy nedotýkají povrchu. Elegantní moderní vzhled.

Složení

PEG-115M, Hydroxypropyl Methylcellulose, Aqua, Titanium Dixide, Sodiumchloride, Zinc Stearate, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Ceramide NG, Chamomilla Recutita Flower Powder, Lauryl Methacrylate/Glycol Dimethacrylate Crosspolymer, Silk Powder, Sodium Hyluronate, Trehalose, Undaria Pinnatifida Powder.

Výrobce

Edgewell Personal Care Poland sp. z o.o.
ul. Domaniewska 45 Warsaw 02-672

Vyrobeno
Polsko
EAN 04027800006007