Menu

Sunozon

Mléko na opalování mni OF 30

50 ml
Popis

Vysoká ochrana před spálením pro neopálenou pokožku citlivou na slunce. Voděodolné*, okamžitá ochrana. 24hodinový hydratační komplex.

*Po 40 minutách působení vody, krém i nadále chrání vaši pokožku nejméně z 50 % z uvedeného slunečního ochranného faktoru.
 

Použití

POUŽITÍ:  Aplikujte prostředek před zahájením slunění v dostatečném množství. Snížení tohoto množství prostředku podstatně snižuje stupeň ochrany. K udržení ochrany aplikaci opakujte, zejména při pocení, po koupání nebo osušení ručníkem.

Složení

Ingredients: Aqua, Glycerin, C12-15 Alkyl Benzoate, Diisopropyl Adipate, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Ethylhexyl Salicylate, Potassium Cetyl Phosphate, Diethylhexyl Butamido Triazone, Dicaprylyl Ether, Myristyl Alcohol, Phenoxyethanol, Xanthan Gum, Phenylbenzimidazole Sulfonic Acid, Tocopheryl Acetate, Parfum, Potassium Hydroxide, Sclerotium Gum, Acacia Senegal Gum, Caprylhydroxamic Acid, Linalool, Limonene, Benzyl Salicylate, Benzyl Alcohol, Eugenol, Citronellol, Coumarin, Geraniol.

Upozornění

Důležité pokyny
Vyhněte se intenzivnímu polednímu slunci. Chraňte kojence a batolata před přímým slunečním zářením a používejte sluneční ochranu s vysokým slunečním faktorem (SPF vyšší než 25) a ochranný oděv. Dokonce ani opalovací krémy s vysokou úrovní sluneční ochrany neposkytují úplnou ochranu proti UV záření. I přes použití opalovacího krému nezůstávejte na slunci příliš dlouho. Každé spálení sluncem způsobuje trvalé poškození kůže a je třeba se mu vyhnout. Nadměrné opalování představuje vážné zdravotní riziko. Nechte opalovací krém úplně vsáknout. Vyvarujte se kontaktu s textiliemi - jsou možné trvalé skvrny. Vyhněte se kontaktu s očima
 

Výrobce

Distributor pro ČR:
ROSSMANN, spol. s r.o.,
Na Pankráci 1683/127, 140 00 Praha 4
 

EAN 04305615826158