Menu

Mléko na opalování OF 50

Sunozon
200 ml
59.50 Kč/100 ml
Popis
  • Střední ochrana pro neopálenou pokožku citlivou na slunce.
  • voděodolný*
  • okamžitá ochrana
  • 24hodinový hydratační komplex


*Po 40 minutách působení vody. Mléko i nadále chrání vaši pokožku nejméně z 50 % z uvedeného slunečního ochranného faktoru.
 

Složení

Ingredients: Aqua, Glycerin, C12-15 Alkyl Benzoate, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Diisopropyl Adipate, Ethylhexyl Triazone, Propanediol Dicaprylate/Caprate, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Potassium Cetyl Phosphate, Myristyl Alcohol, Phenoxyethanol, Xanthan Gum, Phenylbenzimidazole Sulfonic Acid, Tocopheryl Acetate, Parfum, Potassium Hydroxide, Sclerotium Gum, Acacia Senegal Gum, Caprylhydroxamic Acid.

Upozornění

Vyvarujte se intenzivnímu polednímu slunci. Nevystavujte kojence a malé děti přímému slunci, používejte ochranné oblečení, jakož i ochranné prostředky s vysokým ochranným faktorem (OF vyšší než 25). Ani ochranné prostředky s vysokým ochranným faktorem nezaručují úplnou ochranu před UV zářením. Nezůstávejte na slunci příliš dlouho, i když jste použili prostředky na ochranu proti slunečnímu záření. Nevystavujte se přímému slunečnímu záření, protože trvale poškozuje Vaši pokožku! Nadměrné slunění představuje vážné zdravotní riziko! Nechejte zcela vsáknout do pokožky.  Zamezte kontaktu s textiliemi a vrchními plochami - může zanechat trvalé skvrny. Zamezte kontaktu s očima.

Výrobce

Distributor pro ČR: ROSSMANN, spol. s r.o., Na Pankráci 1683/127, 140 00 Praha 4
 

EAN 04305615826103