Menu

Purity Vision

Minerální deodorant pro ženy Deo Krystal

60 g
13.32 Kč/10 g
Nejnižší cena za posledních 30 dní:99.90 Kč
Popis

Deo krystal je 100% přírodní deodorant, který tvoří minerální sůl Potassium Alum, známá také jako kamenec. Krystal je zcela bez parfemace, díky čemuž je vhodný pro muže i ženy. Jeho jemné složení je ideální pro citlivou pokožku se sklonem k alergiím. Minerální deodorant aktivně neutralizuje tělesný pach, a to bez narušení přirozeného fungování organismu a bez ucpání potních pórů. Mezi jeho výhody se řadí složení bez alkoholu, dlouhotrvající účinnost a šetrnost vůči oblečení, nezanechává stopy na oblečení. 

Deo krystal zanechává po aplikaci na pokožce velmi tenký minerální film. Díky svému jedinečnému složení rozkládá bakterie a zamezuje tak vzniku nepříjemného pachu. Navíc aktivně podporuje přirozený ochranný film pokožky.

Krystal je také vhodný na potící se dlaně a chodidla. Kombinujte Deo krystal s Bio Růžovou vodou Purity Vison a dosáhnete tak příjemné vůně a hydratované pokožky.

Použití

Deo krystal navlhčete vodou a naneste na suchou pokožku, poté ho opláchněte a osušte. Můžete ho kombinovat s libovolným parfémem. Minerální deodorant můžete aplikovat pouze ráno, ale pokožce nebude vadit ani opakované použití během dne.

Vlastnosti
PŘÍRODNÍ KOSMETIKA PŘÍRODNÍ KOSMETIKA
Složení

100% Potassium Alum.

Skladování

Jelikož se jedná o přírodní a křehký krystal, dbejte na bezpečné zacházení.

Výrobce

Natures Care CZ s.r.o
Hlavní 15
768 04 Střílky

Vyrobeno
Itálie
EAN 08595572900381