Menu

Snuggs

Menstruační kalhotky Classic černé vel. L

1 ks
799 Kč/ks
Nejnižší cena za posledních 30 dní:799.00 Kč
Popis

Je na čase vyzkoušet menstruační kalhotky a méně používat vložky a tampony. Snuggs mají nejpokročilejší technologii absorpční, nepropustné a pratelné vrstvy na evropském trhu. Ať už s nimi zcela nahradíte jiné produkty nebo je budete nosit jako pojistku na noc či během dne, užijte si bezstarostnou ochranu v jakékoli situaci.

  • Pratelné a znovupoužitelné.
  • Péče o ně je jednoduchá.
  • Tenké a lehké jako normální kalhotky (1,5mm).
  • S antibakteriální ochranou k prevenci zápachu.

Menstruační kalhotky snuggs můžete nosit samostatně nebo jako doplněk k tamponům a kalíšku. V oblasti rozkroku mají integrovanou 3 vrstvou textilní technologii, která odvádí vlhkost od pokožky, absorbuje ji a zabraňuje protečení. Tělo kalhotek je z materiálu speciálně vyvinutého pro snuggs. Materiál je velmi jemný na omak, lehký a prodyšný. Porovnali jsme naši technologie absorpční vrstvy s ostatními značkami. 30x větší prodyšnost 2x větší absorpční kapacita 17x větší nepropustnost membrány

Použití

Jak se o snuggs starat? 1. Po použití opláchněte Ve studené vodě ve sprše nebo v umyvadle. 2. Dejte do pračky Vyperte až na 40° v tekutém prášku bez aviváže. A klidně i s ostatním prádlem. 3. Usušte a použijte znovu Kalhotky jsou většinou do rána suché a připravené k dalšímu použití. Můžete je nosit 8-12 hodin. Vydrží vám 1-2 roky.

Složení

Tělo kalhotek: 89% recyklovaný nylon, 11% elastan,
Funkční vrstva: 100 % polyester,
Absorpční vrstva: 100 % bavlna,
Nepropustná membrána: 95 % bavlna, 5 % PUL

Výrobce

snuggswear s.r.o.
Běhounská 5/18, 602 00, Brno

Vyrobeno
Česká republika
EAN 08593478976738