Menu

Colgate

Max White Overnight bělicí pero

2.5 ml
996 Kč/10 ml
Nejnižší cena za posledních 30 dní:299.00 Kč
Popis

Bělicí pero Colgate Max White Overnight odstraňuje až 15 let staré zabarvení zubů* způsobené jídlem a nápoji zatímco vy spíte. Toto úžasné pero na bělení zubů je bezpečné pro zubní sklovinu a představuje účinnou možnost domácího bělení zubů pro oslnivý úsměv. *Za pouhé 3 týdny při opakovaném používání.

Nyní můžete získat zářivější a bělejší úsměv i během spánku používáním bělicího pera Colgate Max White Overnight. Toto brilantní pero na bělení zubů zvrátí až 15 let trvající zabarvení zubů způsobené jídlem a nápoji během pouhých 3 týdnů při opakovaném používání. Je také bezpečné pro zubní sklovinu a efektivně bělí zuby. S tímto úžasným bělícím perem, které vám poskytne 35 nočních ošetření, už nemůže být snazší dosáhnout účinného bělení zubů doma. Získejte bělejší zuby během spánku a sebevědomě se blýskněte oslnivým úsměvem.

  • Zvrátí až 15 let trvající zabarvení zubů způsobené jídlem a nápoji během pouhých 3 týdnů při opakovaném používání.
  • Bezpečné pro zubní sklovinu a efektivní bělení zubů.
  • Až 35 nočních ošetření.
  • Účinná možnost domácího bělení zubů pro oslnivý úsměv.
Použití

Bělící pero Colgate se velmi snadno používá v pouhých 3 jednoduchých krocích: 1. Klikněte na bělicí pero, dokud se na vláknech nanášecího kartáčku neobjeví malá kapka. Při prvním použití může být potřeba kliknout až 20krát. K pokrytí až 4 zubů postačí 1-2 kliknutí séra. 2. Ujistěte se, že máte suché zuby, a poté pomocí bělicího pera Colgate naneste tenkou vrstvu gelu a nechte jej na zubech zaschnout. 3. Nakonec nanášecí kartáček otřete suchým kapesníkem, ale neoplachujte ho, a poté pevně nasaďte uzávěr.

Složení

Alcohol, Acrylates/Octylacrylamide Copolymer, Aqua, Benzoic Acid, Hydrogen Peroxide.

Výrobce

COLGATE-PALMOLIVE
PL-58-100 Świdnica

EAN 08718951594470