Menu

Durex

Lubrikační gel Originals

50 ml
29.80 Kč/10 ml
Nejnižší cena za posledních 30 dní:129.00 Kč
Popis

Sex je lepší s lubrikantem! Klasický lubrikační gel Durex Originals na vodní bázi, který jednoduše zpříjemní sex. Jemné složení s pH šetrným k vaší pokožce. Neobsahuje umělé vonné látky a barviva. Kompatibilní s přírodním latexem, polyisoprenovými kondomy a Durex hračkami.

Zdravotnický prostředek certifikovaný SGS Belgium NV, CE 1639 podle směrnice 93/42/EHS pro zmírnění symptomů vaginální suchosti. Pečlivě čtěte návod k použití.

Použití

Před použitím: Gel je vhodný pro vaginální, anální i orální sex. Určený ke zmírnění vaginální suchosti. Lze použít pouze s přírodním latexem a polyisoprenovými kondomy. Návod k použití: Otevřete víčko, jemně láhev stlačte a aplikujte gel. Pokud používáte s kondomem, aplikujte na něj gel až po jeho nasazení.

Složení

Aqua, Propylene glycol, Xanthan gum, Carbomer, Benzoic acid, Sodium hydroxide

Skladování

Po otevření spotřebujte do 6 měsíců.

Upozornění

Varování: Používejte pouze v souladu s uvedenými pokyny. Gel nemá antikoncepční účinky a neobsahuje spermicid. Gel může zpomalit spermie. Zabraňte styku s očima, poraněnou nebo podrážděnou kůží. Pokud u vás dojde k podráždění, přestaňte tento intimní gel používat. Konzultujte použití gelu s lékařem, pokud podráždění přetrvá, pokud pociťujete přetrvávající vaginální suchost nebo pokud jste vy nebo vaše partnerka těhotná, nebo zrovna kojíte. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepoužívejte s polyuretanovými kondomy.

Výrobce

Reckitt Benckiser Healthcare (UK) Limited
Dansom Lane Hull East Yorkshire HU8 7DS UK

Vyrobeno
Thajsko
EAN 05997321773650