Menu

Somat

Leštidlo do myčky Lemon & Lime

750 ml
Popis

Už vás nebaví kalné skleničky nebo kapky vody na vašem nádobí? Díky Somat Leštidlu Lemon & Lime budou vaše skleničky a nádobí zářivě čisté po každém mycím cyklu. Poskytuje nejen účinek proti kapkám vody a ochranu před vodním kamenem, ale také udržuje vaši myčku zářivou se svěží vůní. Přidejte Somat Leštidlo Lemon & Lime do příslušné přihrádky dle pokynů od výrobce vaší myčky a zažijte zářivé výsledky a svěží vůni citrónu a limetky!

Již více než 50 let představuje Somat inovativní výrobky pro Vaši myčku. Od zavedení prvního prostředku pro automatické myčky v Německu v roce 1962 naše výrobky soustavně vyvíjíme a nastavujeme nové standardy. Můžete si tak být nyní i v budoucnosti jisti, že Vaše nádobí bude vždy dokonale čisté a zářivé. Somat - více než čtyři desetiletí čistoty se zárukou lesku. Značka společnosti Henkel.

 

Použití

Určeno pouze pro myčky na nádobí. Otevřete uzávěr oplachovače vytažením nahoru a naplňte dávkovač oplachovače po rysku nebo dávkujte množství dle návodu Vaší myčky.

Vlastnosti
VRAŤTE STROMŮM KORUNU VRAŤTE STROMŮM KORUNU
Složení

5-15% neiontové povrchově aktivní látky
Dále obsahuje: parfémy; konzervační činidla (kyselina mravenčí)

Skladování

Uchovávejte při teplotě +5°C až +40°C. Spotřebujte nejlépe do 2 let od data výroby.

Upozornění

Varování

Oplachovač do myček na nádobí. Varování. Způsobuje vážné podráždění očí. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Používejte ochranné brýle. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc / ošetření.

Výrobce

HENKEL ČR, spol. s r.o.
Boudníkova 2514/5 180 00 Praha 8

Vyrobeno
Srbsko
EAN 09000101003789