Odol

Zubní pasta s fluoridem pro děti od 2 let Perlička

50 ml
7.98 Kč/10 ml
Nejnižší cena za posledních 30 dní:44.90 Kč
Popis

Úžasná svěží chuť povzbuzující k čištění zubů. Sklovina na zubech dítěte je o 50 % tenčí než sklovina dospělých a je náchylnější k napadení cukry, což může vést ke vzniku zubního kazu. Odol perlička jahodová chuť je navržena ve spolupráci se zubními lékaři pro děti od 2 do 6 let a kombinuje úžasnou jahodovou chuť s účinným čištěním. Nové složení nyní obsahuje 0 % umělých příchutí a sladidel a poskytuje 24hodinovou ochranu před cukry¹.

Navrženo zubními lékaři pro:

  1. Ochranu před zubním kazem
  2. Ochranu zubní skloviny
  • 95 % přírodních složek
  • Bez obsahu cukru²
  • Vegan friendly³

¹Čistěte si zuby dvakrát denně zubní pastou s fluoridem a dodržujte zásady zdravé stravy, jelikož ochrana mezi čištěním zubů může být oslabená. ²Omezte konzumaci sladkého mezi jídly a čistěte si zuby dvakrát denně. ³Neobsahuje žádné živočišné produkty ani produkty živočišného původu.

 

Použití

Vždy postupujte podle návodu na obale. Zuby si čistěte dvakrát denně, pastu nepolykejte, vždy ji vyplivněte. U dětí ve věku 3-6 let (včetně) použijte množství pasty o velikosti zrnka hrachu, u dětí 0-2 let o velikosti zrnka rýže, vždy pod dohledem dospělého, abyste omezili spolknutí pasty na minimum.

Složení

Aqua, Sorbitol, Hydrated silica, Glycerin, PEG-6, Xanthan gum, Carrageenan, Alumina, Cocamidopropyl betaine, Sodium methyl cocoyl taurate, Sodium fluoride, Aroma, Steviol glycosides, CI 73360, Obsahuje fluorid sodný 0,221 % w/w (1000 ppm F)

Skladování

Číslo šarže a Spotřebujte nejlépe do: viz konec obalu.

Upozornění

Pokud je fluorid přijímán z jiných zdrojů, konzultujte svého zubního nebo praktického lékaře. Uchovávejte mimo dosah dětí. V případě podráždění přestaňte používat. Vyhledejte co nejdříve Vašeho zubního nebo všeobecného lékaře v případě otoku rtů nebo tváře. Nepoužívejte, pokud je obal poškozený.

Výrobce

Haleon Czech Republic s.r.o.
Hvězdova 1734/2c 140 00 Praha 4

Vyrobeno
Slovensko
EAN 05054563206510