Menu

NIVEA

Lak na vlasy Diamond Volume

250 ml
43.60 Kč/100 ml
Popis

Nivea® Lak na vlasy Diamond Volume poskytuje vlasům diamantový lesk a zpevňuje je. Pro až dvojnásobný objem a 24h fixaci bez lepivého pocitu. Snadno se vyčesává.

Použití

Umyjte: Nejlepší je, když vlasy nejprve umyjete. Na vlhké prameny můžete použít pěnové tužidlo. Vysušte: Po umytí vlasy pozvolna vysušte fénem. Na pomoc si vezměte kulatý kartáč, docílíte tak většího objemu. Vytvarujte: Ze suchých vlasů vytvarujte požadovaný účes. Zafixujte: Nakonec na výsledný účes rovnoměrně aplikujte lak, a to ze vzdálenosti 30 cm.

Vlastnosti
Hořlavé látky Hořlavé látky
Složení

Alcohol denat., Butane, Isobutane, Propane, Octylacrylamide/acrylates/butylaminoethyl methacrylate copolymer, Aqua, Panthenol, Niacinamide, Pantolactone, Isopropyl myristate, Citric acid, Aminomethyl propanol, Parfum

Upozornění

Nebezpečí: Extrémně hořlavý aerosol. Nádoba je pod tlakem: při zahřívání se může roztrhnout. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo jiných zdrojů zapálení. Nepropichujte nebo nespalujte ani po použití. Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotě přesahující 50 °C/122 °F. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nestříkejte do očí. Vyvarujte se delší aplikaci a přímému vdechování.

Výrobce

Beiersdorf, spol. s r.o.
Radlická 354/107b 150 00 Praha 5

Vyrobeno
Portugalsko
EAN 09005800217222