Menu

NUK

Lahvička na učení s kontrolou teploty

1 ks
299 Kč/ks
Popis

Lahvička na učení NUK for Nature s kontrolou teploty - učíme se pít udržitelně. Protože udržitelnost je přirozeně lepší volba. Proto je lahvička na učení NUK for Nature vyrobena z více než 90 % udržitelných materiálů (v souladu s přístupem hmotnostní bilance)*. Všechny výrobky z řady NUK for Nature jsou baleny do papíru s certifikací FSC, který lze jednoduše vyhodit do tříděného odpadu. A aby byla uhlíková stopa ještě menší, jsou veškeré procesy od využití surovin až po výrobu s využitím elektřiny z obnovitelných zdrojů optimalizovány tak, aby byly šetrné k životnímu prostředí. Přechod z lahvičky k samostatnému pití by měl být zcela přirozený. Proto je pítko lahvičky na učení NUK for Nature obzvláště měkké a má širokou oporu pro rty. Samozřejmostí je také jeho těsnost. Kromě toho je k dispozici inovativní indikátor teploty NUK, jehož barva se změní z modré na bílou, pokud je obsah lahvičky příliš horký. Tekutina by měla mít ideálně tělesnou teplotu (37 °C = středně modrý odstín). Díky tomu je učení se pít ještě pohodlnější.

Důležité: Kontrola teploty NUK je určena pro dodatečnou kontrolu. Proto je třeba teplotu před krmením zkontrolovat i ručně. Chcete-li zkontrolovat teplotu, nakapejte několik kapek obsahu láhve na vnitřní stranu zápěstí. Z těchto a mnoha dalších důvodů je lahvička na učení NUK for Nature maminkami doporučována pro snadný přechod k samostatnému pití** a je také oblíbená u rodičů, kteří dbají na ochranu klimatu. NUK for Nature. Udržitelná lahvička na učení.

Lahvička na učení NUK jsou v souladu s evropskou normou EN14350.

*Tyto udržitelné materiály jsou vyrobeny ze 100 % přírodních surovin. V souladu s přístupem hmotnostní bilance a certifikováno společností ISCC PLUS (plasty) a systémem REDcert2 (silikon)., **Nezávislý průzkum trhu, Německo, 2018.

Výrobek se vyrábí v několika variantách. Dodávka závisí na dostupnosti a není možné dodat konkrétní variantu.

Vyrobeno z více jak 90 % udržitelných materiálů (v souladu s přístupem hmotnostní bilance)* • Od surovin až po výrobu s využitím zelené elektřiny, šetrné ke klimatu s minimální uhlíkovou stopou • Extra široké a měkké silikonové pítko zaručuje přirozený pocit pití hned od počátku • Měkká ergonomická držátka pro malé ručky • Netekoucí, neobsahuje BPA, objem 150 ml, s patentovaným indikátorem teploty NUK, baleno výhradně v papíru s certifikací FSC.

Použití

Důležité upozornění: Kojení je pro vaše dítě to nejlepší. Příprava: Při přípravě jídla nebo čaje vždy dbejte na teplotní doporučení jejich výrobce. Aby byly zachovány vitamíny a živiny, teplota by neměla přesáhnout 60 °C. Láhve naplněné jídlem nebo vodou nedávejte do mikrovlnky (riziko exploze/poškození materiálu). Nerovnoměrné ohřátí může způsobit popálení! Nikdy neohřívejte uzavřené láhve, mohly by explodovat! Před každým použitím jemně zmáčkněte sací otvor/průřez, abyste se ujistili, že je otevřený. Jídlo a nápoje připravujte pouze v množství a konzistenci doporučené výrobcem. Od 5.měsíce postupně přecházejte na pohárek. Nezchlazujte uzavřené PP láhve, které byly právě naplněny horkou tekutinou (> 80° C), láhev by se mohla zdeformovat.

Složení

Vyrobeno z certifikovaného plastu.

Skladování

Nevystavujte savičku přímému slunečnímu záření/teplu ani nenechávejte ve sterilizačním roztoku déle, než je doporučeno, mohlo by dojít k poškození savičky. Skladujte hygienicky na tmavém a suchém místě.

Výrobce

Mapa Spontex CE s r.o., Prodašice 4, 294 04 Dolní Bousov

Vyrobeno
Německo
EAN 04008600420675