Menu

Láhev na pití klasická, různé druhy

Babydream
1 ks
89.90 Kč/ks
Popis

Praktická lahvička pro ty nejmenší. Skvělý způsob, jak vaše dítě naučit samostatně pít. 
Uzávěr pevně obepíná dudlík a zajišťuje, že nápoj nevyteče z láhve. Láhev se velmi snadno plní a čistí díky velkému otvoru. Rukojeti pomáhají vašemu dítěti při prvních pokusech o samostatné pití. Jsou odnímatelné, takže je můžete použít i pro jakoukoli jinou láhev se širokým hrdlem Babydream. 

Anatomicky přizpůsobený dudlík vyrobený z měkkého silikonu se ideálně přizpůsobí pusince vašeho dítěte a ponechá dostatek místa pro jazyk. Ventil na boční straně zajišťuje vyrovnání tlaku při pití a snižuje tak riziko koliky kojence při nežádoucím polykání vzduchu.

Velikost dudlíku: M - určeno zejména pro mléčnou výživu. Různé barvy. Objem 300 ml.
 

Tento výrobek je dostupný ve více barevných variantách. V rámci objednávky bohužel není možné si konkrétní variantu zvolit. Může Vám být doručena jiná než zobrazená varianta.

Upozornění

Jako matka víte, že kojení je pro vaše dítě nejlepší. Dětská výživa by měla být připravována a podávána pouze podle doporučení výrobce. Z hygienických a bezpečnostních důvodů vyměňte dudlík po jednom až dvou měsících používání. Dudulík se širokým hrdlem Babydream v anatomickém tvaru je vhodný pro lahve se širokým hrdlem Babydream. 
 

Výrobce

Distributor pro ČR: ROSSMANN, spol. s r.o., Na Pankráci 1683/127, 140 00 Praha 4, Česká republika

EAN 04305615696713