Menu

Perfect Fit

Krmivo pro kočky bohaté na krůtí Perfect Fit Sensitive 1+

750 g
Popis

Bez pšenice a sóji Bez pšenice a sóji, které jsou nejčastější příčinou zažívacích problémů u koček s citlivým trávicím ústrojím. Chutná receptura Speciální výživový profil *vysoký podíl proteinů a nižším obsahem sacharidů, to by si vaše kočka přirozeně vybrala. *Výzkum Waltham™. Pro optimální zažívání S přidanými prebiotiky, která pomáhají podpořit zdravou střevní mikroflóru. Total 5 Silná přirozená obranyschopnost S obsahem taurinu, vyšším obsahem vitamínu E a obohacené vitamínem C, antioxidanty, které přispívají k posílení přirozené obranyschopnosti. Zdravý močový trakt Obsahuje vyváženou kombinaci minerálů, které podporují zdravý dolní močový trakt. Zdravé zažívání Vyrobeno z velmi kvalitních proteinů a vláknin, tudíž je pro vaši kočku snadno stravitelné. Optimální hmotnost a fyzická kondice Kombinace vysokého obsahu proteinu a ideální dávky energie napomáhá k udržení optimální hmotnosti a fyzické kondice. Zdravá kůže a srst Obsahuje kombinaci biotinu, zinku a slunečnicového oleje - přirozený zdroj omega-6 mastných kyselin, které podporují zdravou kůži a srst.

Každý z úžasných receptů Perfect Fit™, vyvinutých ve spolupráci s našimi veterináři a odborníky na výživu domácích mazlíčků, obsahuje jedinečnou Total 5, která zajistí vaší kočce tu správnou a kompletní výživu. A pro zachování mladistvého ducha v průběhu celého jejího života přináší každý z těchto chutných receptů tři doplňkové zdravotní benefity, speciálně navržené recepturu s ohledem na její věk nebo životní styl.

Waltham™ **Všechny receptury Perfect Fit™ jsou vyvinuty ve spolupráci s našimi výživovými odborníky a veterináři z centra Waltham, garantující 100% kompletní, vyvážené a moderně vyrobené krmivo. Registrační číslo: CZ 800216-01.

  • Bez pšenice a sóji
  • Pro optimální zažívání
  • Všestranná výživa pro zdravý život
  • Bez přidaných umělých barviv
Použití

Doporučené dávkování: Úhrn kalorií se počítá z pochoutek. Množství krmiva slouží pouze jako vodítko. Přizpůsobte dávku krmiva věku, velikosti a úrovni aktivity vaší kočky. Rozdělte jej do porcí pro krmení během dne. Při změně stravy zavádějte nové jídlo postupně. Podrobnější informace naleznete na našich webových stránkách. Nabídněte čerstvou pitnou vodu. Doporučené denní dávkování 3 kg / 4 kg / 5 kg Pouze suché krmivo: 45 - 50 g / 55 - 60 g / 65 - 70 g 20 g suchého krmiva můžete nahradit 1 85g kapsičkou mokrého krmiva Perfect Fit™.

Složení

Maso a výrobky živočišného původu (včetně krůtího 14 %)
Kukuřice
Rostlinné bílkovinné extrakty
Rýže
Oleje a tuky
Minerální látky
Výrobky rostlinného původu
Kvasnice (včetně přírodních pivovarských kvasnic 0,2 %)

Výživové hodnoty
Výživové hodnoty Analytické složky (v %):
protein: 34,0
obsah tuku: 15,0
obsah anorganických látek: 8,9
hrubá vláknina: 2,5
vápník: 1,5
fosfor: 1,1
energie: 387 kcal/100 g
Nutriční doplňkové látky:  
Vitamin C: 193 mg
Vitamin D₃: 656 IU
Vitamin E: 100 mg
Taurin: 600 mg
Měď (Síran měďnatý pentahydrát): 2,7 mg
Jód (Jodid draselný): 0,68 mg
Železo (Sulfát železa (II), monohydrát): 30,0 mg
Mangan (Sulfát manganu, monohydrát): 20,3 mg
Selen (Seleničitan sodný): 0,10 mg
Zinek (Sulfát zinku, monohydrát): 57,4 mg

Doplňkové látky v 1 kg:

Antioxidanty, Barviva

Skladování

Skladujte uzavřené, v chladu a v suchu. Minimální trvanlivost do, referenční číslo partie, registrační číslo provozu: vyznačeno na zadní straně obalu.

Upozornění

Obal skladujte mimo dosah dětí a zvířat. Zakrytím dýchacích cest může dojít k udušení.

Výrobce

Mars Czech s.r.o.
Michelská 1552/58 140 00
Praha 4
Česká republika

Vyrobeno
Německo
EAN 05900951307638