Menu

Krém na opalování OF30

Alterra Naturkosmetik
75 ml
9.99 Kč/10 ml
Popis

Opalovací krém s ochranným faktorem 30 s BIO mandlemi a ibiškem, s vyváženým poměrem UVA a UVB poskytuje okamžitou ochranu Vaší pokožky před spálením.
Voděodolný. Certifikovaná přírodní kosmetika. 

Vlastnosti
GREEN BRANDS GREEN BRANDS
BEZ MIKROPLASTŮ BEZ MIKROPLASTŮ
PŘÍRODNÍ KOSMETIKA PŘÍRODNÍ KOSMETIKA
VEGAN VEGAN
Složení

Aqua, Caprylic / Capric Triglyceride, Titanium Dioxide, Helianthus Annuus Seed Oil *, Polyglyceryl-2 Dipolyhydroxystearate, Glyceryl Oleate, Stearic Acid, Magnesium Sulfate, Rheum Officinale Root Extract *, Olea Europaea Leaf Extract *, Benzyl Alcohol, Tocopherol, Limonene ** , Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Citric Acid, Citronellol **, Benzyl Salicylate **, Parfum **.
*suroviny z ekologického zemědělství ** parfémy z přírodních esenciálních olejů

Upozornění

Vyhýbejte se intenzivnímu polednímu slunci. Kojence a malé děti chraňte před slunečním zářením, používejte opalovací přípravky s vysokým ochranným faktorem (větším než SPF 25) a ochranný oděv. Ani opalovací přípravky s vysokým ochranným faktorem neposkytují úplnou ochranu. I přes použití opalovacích přípravků nezůstávejte dlouho na slunci. Zamezte kontaktu s očima. Nanášejte pouze na neporušenou pokožku. Nechte přípravek důkladně vstřebat, především před pobytem ve vodě. Zamezte kontaktu s oděvy, textiliemi a jinými povrchy. Po úplném vstřebání přípravku se mohou tvořit trvalé skvrny.

Výrobce

Distributor pro ČR: ROSSMANN, spol. s r.o., Na Pankráci 1683/127, 140 00 Praha 4, Česká republika.

Vyrobeno
Německo
EAN 04305615744148