Menu

Korektor šedin a odrostů Magic Retouch 3 Brown

L'Oréal
1 ks
219 Kč/ks
Popis

Sprej na vlasy pro okamžité zakrytí odrostů a šedin L’Oréal Paris Magic Retouch je dočasný barevný sprej v několika přírodních odstínech, který v jediném kroku překryje šedivé či barevné odrosty. Tajemstvím spreje je barevný pigment, který dokonale přilne k vlasu a bezpečně vydrží až do dalšího umytí vlasů šamponem. Díky spreji L’Oréal Paris Magic Retouch dosáhnete okamžitého překrytí šedin za několik málo vteřin. Po aplikaci zjemňuje Magic Retouch barevný přechod vlasů a k vlasu dokonale přilne. Zároveň rychle zasychá a dodává vlasům jemnou texturu.

Okamžitě po nanesení kryje šediny a odrosty. Nezatěžuje, neotírá se, Vydrží do prvního umytí šamponem. Sprej vydrží až na 25 použití.

Vlastnosti
Hořlavé látky Hořlavé látky
Složení

Isobutane, Ethyl trisiloxane, Ci 77491, ci 77492, ci 77499 / iron oxides, Ci 77891 / titanium dioxide, Trimethylsiloxysilicate, Triethoxycaprylylsilane, Methyl trimethicone (f.i.l. c179940/1).

Upozornění

Varování: EXTRÉMNĚ HOŘLAVÝ AEROSOL. Nádoba je pod tlakem: při zahřátí se může roztrhnout. Chraňte před teplem, horkým povrchy, jiskrami, otevřeným plamenem a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo jiných zdrojů zapálení. Nepropichujte ani nespalujte ani po použití. Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotě přesahující 50°C. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nestříkejte do očí a na podrážděnou pokožku. Nevdechujte. Používejte pouze pro účel, pro který je výrobek určený. Nepoužívejte v uzavřeném prostředí.

Výrobce

L´Oréal Česká republika s.r.o.
Plzeňská 213/11, 150 00 Praha 5-Smíchov, Česko

EAN 03600523192908