Menu

Korektor šedin a odrostů Magic Retouch 1 Noir - Black

L'Oréal
1 ks
169 Kč/ks
Nejnižší cena za posledních 30 dní:169.00 Kč
Popis

Sprej na vlasy pro okamžité zakrytí odrostů L’Oréal Paris Magic Retouch je dočasný barevný sprej v několika přírodních odstínech, který v jediném kroku překryje šedivé či barevné odrosty. Tajemstvím spreje je barevný pigment, který dokonale přilne k vlasu a bezpečně vydrží až do dalšího umytí vlasů šamponem. Díky spreji L’Oréal Paris Magic Retouch dosáhnete okamžitého překrytí šedin za několik málo vteřin. Po aplikaci zjemňuje Magic Retouch barevný přechod vlasů a k vlasu dokonale přilne. Zároveň rychle zasychá a dodává vlasům jemnou texturu.

 

Vlastnosti
Hořlavé látky Hořlavé látky
Složení

Value1: ISOBUTANE • ETHYL TRISILOXANE • CI 77499 / IRON OXIDES • TRIMETHYLSILOXYSILICATE • TRIETHOXYCAPRYLYLSILANE • METHYL TRIMETHICONE

Upozornění

Varování: EXTRÉMNĚ HOŘLAVÝ AEROSOL. Nádoba je pod tlakem: při zahřátí se může roztrhnout. Chraňte před teplem, horkým povrchy, jiskrami, otevřeným plamenem a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo jiných zdrojů zapálení. Nepropichujte ani nespalujte ani po použití. Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotě přesahující 50°C. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nestříkejte do očí a na podrážděnou pokožku. Nevdechujte. Používejte pouze pro účel, pro který je výrobek určený. Nepoužívejte v uzavřeném prostředí.

Výrobce

L'Oréal Česká republika s.r.o.
Plzeňská 213/11, Praha 5

Vyrobeno
Belgie
EAN 03600523192885