Menu

Konjak houbička na čištění obličeje, různé druhy

for your Beauty
1 ks
79.90 Kč/ks
Popis

Inovativní konjaková houbička 100% rostlinného původu vyrobená z kořene zmijovce indického. Jemná pórovitá struktura houbičky s peelingovým efektem čistí pleť jemně a důkladně do hloubky pórů. Vhodná pro mastnou pleť. Houbička je skvělý každodenní pomocník pro mladší, jasnější a svěží vzhled pleti. Obsahuje bambusové uhlí a skořápky vlašských ořechů, které působí jako přírodní antioxidant a odstraňuje z pleti černé tečky, nečistoty a mastnotu do hloubky pórů.
K dispozici ve 3 variantách:

  • Bílá přírodní houba konjac je přirozeně bohatá na vlhkost a má přirozeně zásaditý účinek, vyrovnává kyselost pokožky. Houba je dokonalým každodenním pomocníkem, který udržuje pokožku svěží a čistí ji hluboko do pórů. Díky svému lehkému peelingovému účinku je podporován krevní oběh v pokožce.
  • Černá houba obsahuje bambusové uhlí, což je přírodní antioxidant, který zabraňuje tvorbě pupínků, odstraňuje nečistoty a přebytečný maz a intenzivně čistí póry. Houba je ideální pro každodenní péči o pleť, kterou trápí pupínky a pro mastný typ pleti. Stimuluje krevní oběh a tvorbu nových kožních buněk.
  • Zelená houba konjac obsahuje extrakt z aloe vera a má obzvláště uklidňující účinek na pokožku. Léčivá rostlina aloe vera se také vyznačuje protizánětlivými a antibakteriálními vlastnostmi. Houba je dokonalým každodenním pomocníkem pro svěže vypadající pokožku. Díky svému lehkému peelingovému účinku je podporován krevní oběh v pokožce.

Tento výrobek je dostupný ve více barevných variantách. V rámci objednávky bohužel není možné si konkrétní variantu zvolit. Může Vám být doručena jiná než zobrazená varianta.
 

Vlastnosti
VEGAN VEGAN
Výrobce

Distributor pro ČR: ROSSMANN, spol. s r.o., Na Pankráci 1683/127, 140 00 Praha 4, Česká republika

Vyrobeno
Čína
EAN 04305615937021