Menu

Kondomy Feel Thin Classic

Durex
18 ks
23.83 Kč/ks
Popis

Kondomy Feel Thin Classic jsou tenčí pro ještě větší citlivost. Najděte kondom, který vám nejlépe padne. Každý z nás je jiný, proto výběr správného tvaru a velikosti vždy zajistí lepší ochranu i pohodlí. Hladké kondomy, tvar easy-on pro snadnější nasazení zakončený rezervoárem. Významně se podílíme na ochraně pro Vás i pro naši planetu. Snažíme se dělat správnou věc tím, že získáváme latex zodpovědným způsobem, který je přínosem pro místní komunity. Každý kondom je 100 % elektronicky testován. U každé šarže se provede dalších 5 testů kvality.

  • Velikost: standardní (nominální šířka 56 mm).
  • Lubrikace: extra lubrikované, silikonový gel.
  • Tloušťka: tenké.
  • Průhledné kondomy z přírodního kaučukového latexu.

 

Skladování

Kondomy uchovávejte na suchém, chladném místě, chraňte před přímým slunečním světlem.

Upozornění

Uchovávejte mimo dosah dětí.

Žádná metoda antikoncepce nemůže zaručit 100% ochranu před těhotenstvím, HIV nebo infekčními chorobami, kondomy nabízejí nejlepší ochranu pouze při vaginálním styku. Každý kondom používejte pouze jednou. Pro bezpečné použití si prosím přečtěte návod k použití a dodržujte datum použitelnosti na balení a na ochranné fólii.

Certifikováno SGS Belgium NV, CE 1639 podle Směrnice EU 93/42/EEC pro použití jako antikoncepce nebo k prevenci pohlavně přenosných chorob. Nemedicínské použití nebylo hodnoceno.

Výrobce

Reckitt Benckiser Healthcare (UK) Limited
Dansom Lane, Hull HU8 7DS East Yorkshire UK

EAN 05997321773407