Menu

Durex

Kondomy Feel Thin Classic

18 ks
21.06 Kč/ks
Nejnižší cena za posledních 30 dní:379.00 Kč
Popis

Kondomy Feel Thin Classic jsou tenčí pro ještě větší citlivost. Najděte kondom, který vám nejlépe padne. Každý z nás je jiný, proto výběr správného tvaru a velikosti vždy zajistí lepší ochranu i pohodlí. Hladké kondomy, tvar easy-on pro snadnější nasazení zakončený rezervoárem. Významně se podílíme na ochraně pro Vás i pro naši planetu. Snažíme se dělat správnou věc tím, že získáváme latex zodpovědným způsobem, který je přínosem pro místní komunity. Každý kondom je 100 % elektronicky testován. U každé šarže se provede dalších 5 testů kvality.

  • Velikost: standardní (nominální šířka 56 mm).
  • Lubrikace: extra lubrikované, silikonový gel.
  • Tloušťka: tenké.
  • Průhledné kondomy z přírodního kaučukového latexu.

 

Použití

Stiskněte & protlačte pro návod k použití. Uzavřete pro pozdější použití. Používejte pouze lubrikanty doporučované pro používání s kondomy. Při análním sexu použijte další lubrikaci na vnější stranu kondomu. Pečlivě si přečtěte návod na použití uvnitř krabičky, zejména pokud používáte kondomy pro anální nebo orální sex. Kondom je pouze na jedno použití. Žádná antikoncepční metoda Vám nemůže poskytnout 100% ochranu proti otěhotnění, HIV či jiným pohlavně přenosným chorobám. Durex na fólii Vám pomůže nasadit kondom správnou stranou hned na první pokus. Logo indikuje spodek kondomu. Kondom je pouze na jedno použití. Vyhoďte fólii a použitý kondom do odpadkového koše. Nesplachujte do záchodu.

Skladování

Kondomy uchovávejte na suchém, chladném místě, chraňte před přímým slunečním světlem.

Upozornění

Uchovávejte mimo dosah dětí.

Žádná metoda antikoncepce nemůže zaručit 100% ochranu před těhotenstvím, HIV nebo infekčními chorobami, kondomy nabízejí nejlepší ochranu pouze při vaginálním styku. Každý kondom používejte pouze jednou. Pro bezpečné použití si prosím přečtěte návod k použití a dodržujte datum použitelnosti na balení a na ochranné fólii.

Certifikováno SGS Belgium NV, CE 1639 podle Směrnice EU 93/42/EEC pro použití jako antikoncepce nebo k prevenci pohlavně přenosných chorob. Nemedicínské použití nebylo hodnoceno.

Výrobce

Reckitt Benckiser Healthcare (UK) Limited
Dansom Lane, Hull HU8 7DS East Yorkshire UK

EAN 05997321773407