Kondicionér Keratin Sleek
Kondicionér pro suché a krepaté vlasy pro dlouhotrvající lesk a dokonalé uhlazení. Složení s uhlazujícím komplexem a rostlinným keratinem + arganovým olejem okamžitě uhlazuje vlasové vlákno. Kondicionér Keratin sleek je druhým ze 4 kroků Keratin sleek rutiny pro dlouhotrvající lesk a perfektně hladké vlasy. Perfektní uhlazení a vlasy bez krepatění, až o 93% lesklejší vlasy.
Po použití šamponu naneste, vmasírujte do mokrých vlasů a důkladně opláchněte. V případě zasažení očí je okamžitě důkladně vypláchněte vodou.
aqua / water , cetearyl alcohol , behentrimonium chloride , amodimethicone , argania spinosa kernel oil , potassium hydroxide , trideceth - 6 , isopropyl alcohol, hydrolyzed corn prot ein, hydrolyzed soy protein , hydrolyzed wheat protein , citric acid , phenox y ethanol , cetrimonium chloride , benzoic acid, linalool , amyl cinnamal, hexyl cinnamal, benzyl alcohol, parfum / fragrance.
L'Oréal Česká republika s.r.o.
Plzeňská 213/11, 150 00 Praha 5-Smíchov