Menu

NUK

Kojenecká láhev s kontrolou teploty

1 ks
239 Kč/ks
Popis

Kojenecká lahvička NUK for Nature s kontrolou teploty

  • podporuje udržitelné kojení
  • udržitelná silikonová savička připomínající matčin prs
  • savičkou ve velikosti S (třemi otvory)

Protože udržitelnost je přirozeně lepší volba. Proto je kojenecké láhev NUK for Nature vyrobena výhradně z udržitelných materiálů (v souladu s přístupem hmotnostní bilance): Měkké pítko je vyrobeno z udržitelného silikonu, vše ostatní z udržitelného plastu.* Všechny výrobky z řady NUK for Nature jsou baleny do papíru s certifikací FSC, který lze jednoduše vyhodit do tříděného odpadu. A aby byla uhlíková stopa ještě menší, jsou veškeré procesy od využití surovin až po výrobu s využitím elektřiny z obnovitelných zdrojů optimalizovány tak, aby byly šetrné k životnímu prostředí. Přirozenost je důležitá i v případě pocitu z pití. Proto je dobře, že pití z kojenecké lahvičky NUK for Nature připomíná pocit u matčina prsu. To potvrzuje 98 % maminek.** Tohoto jedinečného přirozeného pocitu je dosaženo díky savičce, jejíž tvar je vymodelován podle matčiny bradavky. Do posledního detailu. Savička NUK for Nature má obzvláště širokou a pružnou oporu rtů a několik drobných otvorů jako mléčné kanálky v matčině prsu. Díky antikolikovému systému NUK se cítí dobře miminka i rodiče. To vše umožňuje optimální, rovnoměrný a přirozený průtok. Kromě toho je k dispozici inovativní indikátor teploty NUK, jehož barva se změní z modré na bílou, pokud je obsah lahvičky příliš horký.
Důležité: Kontrola teploty NUK je určena pro dodatečnou kontrolu. Proto je třeba teplotu před krmením zkontrolovat i ručně. Chcete-li zkontrolovat teplotu, nakapejte několik kapek obsahu láhve na vnitřní stranu zápěstí. Savička je k dispozici se třemi, šesti nebo devíti drobnými otvory. V závislosti na individuální síle sání miminka umožňují tyto různé varianty otvorů optimální průtok příkrmu. Z těchto a mnoha dalších důvodů je kojenecká láhev NUK for Nature doporučována porodními asistentkami i pediatry** a je oblíbená u rodičů, kteří dbají na ochranu životního prostředí.

Kojenecké láhve jsou v souladu s evropskou normou EN14350.

*Tyto materiály jsou vyrobeny ze 100 % přírodních surovin. V souladu s přístupem hmotnostní bilance a certifikováno společností ISCC PLUS (plasty) a systémem REDcert2 (silikon)., **Nezávislý průzkum trhu, Německo, 2016

Výrobek se vyrábí v několika variantách. Dodávka závisí na dostupnosti a není možné dodat konkrétní variantu.

Použití

Důležité upozornění: Kojení je pro vaše dítě to nejlepší. Příprava: Při přípravě jídla nebo čaje vždy dbejte na teplotní doporučení jejich výrobce. Aby byly zachovány vitamíny a živiny, teplota by neměla přesáhnout 60 °C. Láhve naplněné jídlem nebo vodou nedávejte do mikrovlnky (riziko exploze/poškození materiálu). Nerovnoměrné ohřátí může způsobit popálení! Nikdy neohřívejte uzavřené láhve, mohly by explodovat! Před každým použitím jemně zmáčkněte sací otvor/průřez, abyste se ujistili, že je otevřený. Jídlo a nápoje připravujte pouze v množství a konzistenci doporučené výrobcem. Od 5.měsíce postupně přecházejte na pohárek. Nezchlazujte uzavřené PP láhve, které byly právě naplněny horkou tekutinou (> 80° C), láhev by se mohla zdeformovat.

Složení

Vyrobeno z certifikovaného plastu.

Skladování

Nevystavujte savičku přímému slunečnímu záření/teplu ani nenechávejte ve sterilizačním roztoku déle, než je doporučeno, mohlo by dojít k poškození savičky. Skladujte hygienicky na tmavém a suchém místě.

Výrobce

Mapa Spontex CE s r.o
Mapa Spontex CE s r.o., Prodašice 4, 294 04 Dolní Bousov

Vyrobeno
Německo
EAN 04008600420644