Menu

Finish

Kapsle na čištění myčky

3 ks
29.97 Kč/ks
Nejnižší cena za posledních 30 dní:89.90 Kč
Popis

I když si myčka poradí se špinavým nádobím, mohou jí zbytky mastnoty a špíny uniknout a hromadit se uvnitř myčky. Kapsle Finish na čištění myčky odstraňují mastnotu a špínu z myčky, která mezitím umyje nádobí. Pro 100% hygieničtější péči o myčku**.

**2x silnější odmaštění v porovnání s použitím samotného detergentu Finish Classic.

 

Použití

Návod k použití: 1 tableta = 1 použití. Používejte jednou měsíčně. Naplňte myčku a vložte tabletu na mytí nádobí. Vyjměte kapsli na čištění z perforace a umístěte kamkoli na dno myčky. Spusťte běžný cyklus mytí. Dotýkejte se pouze suchýma rukama. Kapsli nerozbalujte, nepropichujte ani nedělte. Vhodné pro všechny myčky nádobí.

Vlastnosti
Vykřičník Vykřičník
Složení

5 % nebo více, avšak méně než 15 % polykarboxyláty, neiontové povrchově aktivní látky, enzymy (subtilisin), parfém (limonene)

Upozornění

VAROVÁNÍ Způsobuje vážné podráždění očí. Obsahuje subtilisin. Může vyvolat alergickou reakci. Uchovávejte mimo dosah dětí. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Výrobky mohou představovat nebezpečí udušení dětí mladších 3 let.

Výrobce

RB (Hygiene Home) Czech Republic, spol. s r.o.
Vinohradská 151 130 00 Praha 3

Vyrobeno
Produkt EU
EAN 05900627073003