Menu

Kapsle Immunity Forte, doplněk stravy

Cetebe
30 ks
7.30 Kč/ks
Popis

Vitamin C, vitamin D a zinek přispívají k normální funkci imunitního systému. Výhoda vitaminu C s postupným uvolňováním spočívá v téměř kompletním vstřebání vitaminu C dodaného do organizmu. Technologie postupného uvolňování tak umožňuje nejen ekonomičtější užívání vitaminu C, ale i zlepšené využití vitaminu C tkáněmi.

  • Komplex 3 látek: vitamin C s postupným uvolňováním, vitamin D a zinek
  • Technologie časových perličekᵀᴹ
  • Vitamin C + zinek + vitamin D
Složení

Účinná složka: kyselina L-askorbová, Plnidlo: mikrokrystalická celulóza, Kapsle: želatina, Účinná složka: glukonan zinečnatý, Leštící látka: šelak, Plnidlo: sacharóza, Čištěná voda, Zpevňující látka: rostlinný tuk (kokosový a palmojadrový), Plnidlo: kukuřičný škrob, Zpevňující látka: talek, Modifikovaný škrob, Barvivo: riboflavin, Regulátor kyselosti: kyselina vinná, Antioxidant: askorban sodný, Zpevňující látka: triglyceridy se střednědlouhým řetězcem (MCT), Protispékavá látka: oxid křemičitý, Antioxidant DL-alfa tokoferol, Emulgátor: kyselina stearová, Účinná složka: vitamin D₃

Výživové hodnoty
Výživové hodnoty Jedna kapsle obsahuje: referenční hodnoty příjmu
Vitamin C 300 mg tj. 375 % referenční hodnoty příjmu
Vitamin D 10 µg tj. 200 % referenční hodnoty příjmu
Zinek 10 mg tj. 100 % referenční hodnoty příjmu
Upozornění

Upozornění: Přípravek je určen dospělým a mladistvým od 15 let. Není určeno dětem do 15 let. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplňky stravy nejsou náhradou pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí a při teplotě do 25 °C. Chraňte před horkem a přímým slunečním světlem.

Výrobce

Stada Pharma CZ, s.r.o.
Stada Pharma CZ, s.r.o. Siemensova 2717/4 155 00 Praha 5 - Stodůlky

Vyrobeno
Česká republika
EAN 04011548030608