Menu

Jar

Kapsle do myčky Platinum All-in-One Lemon

70 ks
Popis

Kapsle do myčky Jar Platinum Vše v jednom jsou účinné hned při 1. umývaní a dokážou si poradit i s těmi nejodolnějšími nečistotami, aby vaše nádobí zářilo čistotou. Kapsle Jar Platinum mají čisticí sílu, díky které se nemusíte bát cokoliv uvařit. Můžete si být jistí, že vám pomohou vyčistit i mastný filtr myčky, aby vaše nádobí zářilo čistotou a myčka svěže voněla. Jar spojuje v jedné účinné kapsli tekutý i práškový prostředek na mytí nádobí. Vysoce rozpustný obal se rychle rozpouští, takže nádobí se začíná ihned umývat. A navíc se kapsle tak snadno používají. Kapsli není třeba rozbalovat a stačí ji jen vložit do dávkovacího zásobníku na mycí prostředek.

  • Pomáhají předcházet usazování mastnoty v myčce nádobí a čistí mastný filtr myčky.
  • Obsahují sůl a prostředek na oplachování s ochrannou funkcí pro sklo a stříbro.
  • Udržují vaši myčku nádobí čistou a svěže voňavou.
  • Vysoce rozpustná kapsle se rychle rozpouští.
Vlastnosti
Korozivní a žíravé látky Korozivní a žíravé látky
Složení

5-15 % neiontové povrchově aktivní látky, bělicí činidla na bázi kyslíku, <5% fosfonáty, polykarboxyláty, enzymy, parfémy, citronellol, limonene, linalool.

Upozornění

Způsobuje vážné poškození očí. Uchovávejte mimo dosah dětí.

PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Okamžitě volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO/lékaře. Používejte ochranné brýle.
PŘI POŽITÍ: Vypláchněte ústa. NEVYVOLÁVEJTE zvracení. Vypijte malé množství vody pro zředění. Obsahuje protease. Může vyvolat alergickou reakci. Obsahuje Sodium Carbonate Peroxide, Trideceth-n.

Výrobce

Procter & Gamble Czech Republic s.r.o.
Karolinská 654/2, 186 00 Praha 8, Czech Republic

EAN 08001841929767