Menu

Ariel

Kapsle All-in-1 PODS Color Fresh

24 pd
10.38 Kč/pd
Nejnižší cena za posledních 30 dní:279.00 Kč
Popis

Ariel představuje prací prostředek v kapslích Ariel All-in-1 PODS Color, který poskytuje dokonalé odstranění skvrn dokonce i při nižší teplotě a kratším cyklu. Jsou speciálně navrženy pro praní při nižších teplotách s unikátními technologiemi, jako je např. Cool Clean. Díky recyklovatelnému kartonovému balení ECOCLIC kapsle na praní Ariel navíc pomáhají snižovat množství plastů. Balení obsahuje pouze maximálně 5 % plastu a je navrženo tak, aby kapsle PODS bezpečně uchovalo. Po kontaktu s vodou se obal kapslí 100% rozpustí a uvolní účinné látky, které odstraňují skvrny. Z kapslí Ariel proto tyto kapsle All-in-1 PODS Color vyperou vůbec nejdůkladněji a nejúčinněji.

  • All-in-1 power: 1. Odstraňují skvrny 2. Chrání barvy 3. Osvěžují 4. Chrání barvy 5. Navrženo pro nižší teploty praní
Vlastnosti
CHARITA CHARITA
Složení

>30% Aniontové Povrchově Aktivní Látky, 5-15% Mýdlo, <5% Neiontové Povrchově Aktivní Látky, Fosfonáty, Enzymy, Optické Zjasňovače, Parfémy, Citronellol, Eugenol.

Upozornění

Nebezpečí

Způsobuje vážné poškození očí. Dráždí kůži. Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky. Uchovávejte mimo dosah dětí. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. PŘI STYKU S KŮŽÍ: Omyjte velkým množstvím vody. PŘI POŽITÍ: Vypláchněte ústa. NEVYVOLÁVEJTE zvracení. Okamžitě volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO/lékaře. Obsahuje MEA-C10-13 Alkyl Benzenesulfonate, MEA-Laureth Sulfate, C12-14 Pareth-n. Obsahuje Delta-Damascone, Hexyl Salicylate, Tetrahydrolinalool, Methylundecanal. Může vyvolat alergickou reakci.

Výrobce

Procter & Gamble Czech Republic s.r.o.
Karolinská 654, 186 00 Praha 8-Karlín

EAN 08001090726827