Menu

Instant Color barva na vlasy středně hnědá 17

Palette
1 ks
49.90 Kč/ks
Popis

Díky smývatelné barvě Schwarzkopf Palette Instant Color můžete být kýmkoli chcete, kdykoli chcete. Objevte osvěžovač barvy s jednoduchým použitím, který okamžitě oživí vaši barvu a dodá zářivý lesk. Pro delší vlasy použijte další balení. Použijte přiložené rukavice a nechte výrobek působit 20-30 minut. Nedoporučujeme (kromě odstínu 0) pro odbarvené či výrazně melírované vlasy.

  • Pro jedno použití, jednoduchá a rychlá aplikace.
  • Vydrží až 8 umytí.
  • Bez amoniaku a peroxidu.
  • Na světle plavé až středně plavé vlasy.
  • Smývatelný.
  • Může způsobit alergickou reakci.
Vlastnosti
BEZ AMONIAKU BEZ AMONIAKU
Složení

Aqua, Cetearyl alcohol, PEG-8, Coconut alcohol, Ceteareth-20, Disodium cocoamphodipropionate, HC blue no. 12, 3-nitro-p-hydroxyethylaminophenol, Methylparaben, HC yellow no. 2, Parfum, N,N'-bis(2-hydroxyethyl)-2-nitro-p-phenylenediamine, Polyquaternium-6, Propylparaben, Niacinamide, Panthenol, 2-amino-6-chloro-4-nitrophenol, Ethanolamine, Citric acid, Limonene, Linalool

Upozornění

Bezpečnostní pokyny:

Barvy na vlasy mohou způsobit těžké alergické reakce. Přečtěte si instrukce a řiďte se jimi. Tento výrobek není určen k používání pro osoby mladší 16 let. Dočasné tetování černou hennou může zvýšit riziko alergie. Nebarvěte si vlasy, pokud máte vyrážku na obličeji nebo citlivou, podrážděnou a poškozenou pokožku hlavy, nebo jste již někdy zaznamenali jakoukoliv reakci po barvení vlasů, či jste v minulosti zaznamenali reakci na dočasné tetování černou hennou. Nepoužívejte k barvení řas a obočí. Uchovávejte mimo dosah dětí. Po použití vlasy důkladně opláchněte a zamezte styku s očima. Při zasažení očí okamžitě vypláchněte vodou. Používejte vhodné rukavice. Uschovejte prázdný sáček a návod k použití pro případ, že by došlo k reakci.

Pokud se v průběhu barvení objeví dráždění, pálení a/nebo vyrážka, okamžitě přípravek vypláchněte a přerušte aplikaci, může se jednat o předzvěst mnohem vážnějších reakcí. Před dalším použitím barvy na vlasy se poraďte s lékařem a řiďte se jeho doporučením. Rychle se šířící kožní vyrážku, závratě nebo slabost, problémy s dýcháním a/nebo svědění očí/tváře, přípravek ihned vypláchněte a vyhledejte okamžitou lékařskou pomoc. Kontaktujte výrobce. Vyskytnou-li se u vás po obarvení nebo v průběhu následujících dnů problémy jako například svědění pokožky hlavy nebo kůže, vyrážka na pokožce hlavy nebo na kůži, otoky v okolí očí/na tváři, puchýře a/nebo mokvání pokožky hlavy nebo kůže, vyhledejte okamžitou lékařskou pomoc a kontaktujte výrobce.

Varování - tento výrobek obsahuje složky, které mohou vážně podráždit oči a dokonce způsobit jejich trvalé poškození. Pokud se produkt dostane do kontaktu s očima, okamžitě je vypláchněte velkým množstvím vlažné vody a vyhledejte lékařskou pomoc. Pokud musíte mít při aplikaci nasazené kontaktní čočky a výrobek se dostane do očí, vyjměte nejprve kontaktní čočky, potom oči okamžitě vypláchněte velkým množstvím vlažné vody a vyhledejte lékařskou pomoc. Výrobek nevdechujte ani nepožívejte. Zamezte nadbytečnému kontaktu s kůží.

Výrobce

Henkel ČR, spol. s.r.o.
Boudníkova 2514/5 180 00 Praha 8 Česká republika

Vyrobeno
Slovinsko
EAN 03838905166807