Menu

Palette

Instant Color barva na vlasy intenzivní měděná 7

1 ks
Popis

Vyzkoušejte Palette Instant Color! Smývatelné barvicí přípravky pro osvěžení barvy a intenzivní lesk vlasů až na 8 umytí. Unikátní receptura bez amoniaku a peroxidu je obzvláště šetrná, pečuje o Vaše vlasy a dodává jim zářivý lesk.

 • tento odstín je vhodný pro tmavě plavé až středně hnědé vlasy. 
 • osvěží barvu vlasů
 • dodá intenzivní lesk
 • vydrží až 8 umytí
 • bez amoniaku
 • bez peroxidu
Použití

Návod k použití

1. Příprava - Umyjte si vlasy jemným šamponem a vysušte je ručníkem. Vlasy důkladně rozčešte. Máte-li středně dlouhé nebo dlouhé vlasy, použijte prosím jedno nebo dvě dodatečná balení Palette Instant Color. Položte si ručník kolem ramen, abyste chránili oděv před potřísněním. Vzniklé skvrny mohou být obtížně odstranitelné. - Navlékněte si ochranné rukavice přiložené k návodu k použití. Nůžkami odstřihněte označený roh sáčku.

2. Použití - Palette Instant Color naneste přímo na vlhké vlasy. Použijte zhruba polovinu obsahu sáčku a vmasírujte tónovací roztok do vlasů. S nanášením začněte vzadu na hlavě. Poté naneste postupně i zbylý obsah sáčku. Dobře vetřete do vlasů tak, aby byly rovnoměrně pokryty. V případě potřeby přidejte trochu vody, vytvoříte tak na vlasech více pěny. Rukavice nevyhazujte, pouze je opláchněte čistou vodou - budete je později potřebovat při smývání barvy.

3. Doba působení - Nechte Palette Instant Color působit 20-30 minut. Pro odstín 0 Ledově plavý: Nechte Palette Instant Color 0 Ledově plavý působit maximálně 5 minut po nanesení. Pro oživení barvy nechte působit 5 minut.

4. Oplachování - Navlékněte si opět ochranné rukavice. Po uplynutí doby působení tónovací roztok z vlasů důkladně vymyjte, až zůstane voda čirá. Vlasy pouze osušte a upravte běžným způsobem - hotovo!

Tipy pro použití

 • Zvolte odstín, který je vhodný pro Vaši barvu vlasů, jak je doporučeno na obalu.
 • Máte-li velmi světlou přirozenou barvu vlasů, vyzkoušejte intenzitu tónovacího roztoku před vlastním barvením na malém pramínku vlasů podle doporučené doby působení.
 • Nedoporučujeme používat Palette Instant Color na zesvětlené či odbarvené vlasy (kromě odstínu 0).
 • Pokud máte vlasy po trvalé ondulaci, počkejte alespoň 14 dní, než použijete Palette Instant Color. Na ztrvalených vlasech může být výsledek barvení příliš intenzivní a může déle vydržet. Doporučujeme vyzkoušet intenzitu tónovacího roztoku před vlastním barvením na malém pramínku vlasů. Při barvení ztrvalených vlasů zkraťte dobu působení o 5-10 minut.
 • Pro odstín 0 Ledově plavý: tento odstín prosím nepoužívejte do 14 dnů po trvalé ondulaci. 
 • Palette Instant color není určen k překrývání šedivých vlasů. - Skvrny od Palette Instant Color lze z pokožky snadno smýt vodou s mýdlem nebo odličovačem.
 • Zamezte kontaktu roztoku s textiliemi a syntetickými materiály. Vzniklé skvrny lze jen těžko odstranit.
 • Pro okamžité oživení barvy stejného barevného základu mezi barvením dvěmi permanentními barvami aplikujte na 5 minut a poté opláchněte. Pro více informací se podívejte na tabulku níže.

Pokud chcete stejný barevný výsledek, nechte působit 25 minut a poté opláchněte. Váš barevný základ / Odstín Instant Color pro oživení barvy Pro ledové blond odstíny/neutralizace žluté / 0 Ledově plavý. Pro měděné odstíny / 7 Intenzivní měděný. Pro červené odstíny / 8 Granátově červený. Pro teplé hnědé odstíny / 7 Intenzivně měděný, 9 Mahagonový, 16 Čokoládově hnědý, 17 Středně hnědý. Pro ledové hnědé odstíny / 15 Nugátově hnědý, 19 Tmavě hnědý. Pro fialové a černé odstíny / 11 Tmavá třešeň.

Složení

Cetearyl alcohol, PEG-8, Coconut alcohol, 4-amino-3-nitrophenol, Ceteareth-20, Disodium cocoamphodipropionate, Methylparaben, Parfum, Polyquaternium-6, Propylparaben, Niacinamide, Panthenol, Citric acid, Ethanolamine, HC blue no. 12, Limonene, Linalool

 

Upozornění

Bezpečnostní pokyny:

Barvy na vlasy mohou způsobit těžké alergické reakce. Přečtěte si instrukce a řiďte se jimi. Tento výrobek není určen k používání pro osoby mladší 16 let. Nebarvěte si vlasy, pokud máte vyrážku na obličeji nebo citlivou, podrážděnou a poškozenou pokožku hlavy, nebo jste již někdy zaznamenali jakoukoliv reakci po barvení vlasů. Nepoužívejte k barvení řas a obočí. Uchovávejte mimo dosah dětí. Po použití vlasy důkladně opláchněte a zamezte styku s očima. Při zasažení očí okamžitě vypláchněte vodou. Používejte vhodné rukavice. Uschovejte prázdný sáček a návod k použití pro případ, že by došlo k reakci.

Pokud se v průběhu barvení objeví dráždění, pálení a/nebo vyrážka, okamžitě přípravek vypláchněte a přerušte aplikaci, může se jednat o předzvěst mnohem vážnějších reakcí. Před dalším použitím barvy na vlasy se poraďte s lékařem a řiďte se jeho doporučením. Rychle se šířící kožní vyrážku, závratě nebo slabost, problémy s dýcháním a/nebo svědění očí/tváře, přípravek ihned vypláchněte a vyhledejte okamžitou lékařskou pomoc. Kontaktujte výrobce. Vyskytnou-li se u vás po obarvení nebo v průběhu následujících dnů problémy jako například svědění pokožky hlavy nebo kůže, vyrážka na pokožce hlavy nebo na kůži, otoky v okolí očí/na tváři, puchýře a/nebo mokvání pokožky hlavy nebo kůže, vyhledejte okamžitou lékařskou pomoc a kontaktujte výrobce.

Varování - tento výrobek obsahuje složky, které mohou vážně podráždit oči a dokonce způsobit jejich trvalé poškození. Pokud se produkt dostane do kontaktu s očima, okamžitě je vypláchněte velkým množstvím vlažné vody a vyhledejte lékařskou pomoc. Pokud musíte mít při aplikaci nasazené kontaktní čočky a výrobek se dostane do očí, vyjměte nejprve kontaktní čočky, potom oči okamžitě vypláchněte velkým množstvím vlažné vody a vyhledejte lékařskou pomoc. Výrobek nevdechujte ani nepožívejte. Zamezte nadbytečnému kontaktu s kůží.

Výrobce

HENKEL ČR, spol. s r.o.
U Průhonu 10, 170 04 Praha 7

Vyrobeno
Slovinsko
EAN 09000100997867