Menu

Instant Color barva na vlasy intenzivní měděná 7

Palette
1 ks
49.90 Kč/ks
Popis

Vyzkoušejte Palette Instant Color! Smývatelné barvicí přípravky pro osvěžení barvy a intenzivní lesk vlasů až na 8 umytí. Unikátní receptura bez amoniaku a peroxidu je obzvláště šetrná, pečuje o Vaše vlasy a dodává jim zářivý lesk.

  • tento odstín je vhodný pro tmavě plavé až středně hnědé vlasy. 
  • osvěží barvu vlasů
  • dodá intenzivní lesk
  • vydrží až 8 umytí
  • bez amoniaku
  • bez peroxidu
Složení

Cetearyl alcohol, PEG-8, Coconut alcohol, 4-amino-3-nitrophenol, Ceteareth-20, Disodium cocoamphodipropionate, Methylparaben, Parfum, Polyquaternium-6, Propylparaben, Niacinamide, Panthenol, Citric acid, Ethanolamine, HC blue no. 12, Limonene, Linalool

 

Upozornění

Bezpečnostní pokyny:

Barvy na vlasy mohou způsobit těžké alergické reakce. Přečtěte si instrukce a řiďte se jimi. Tento výrobek není určen k používání pro osoby mladší 16 let. Nebarvěte si vlasy, pokud máte vyrážku na obličeji nebo citlivou, podrážděnou a poškozenou pokožku hlavy, nebo jste již někdy zaznamenali jakoukoliv reakci po barvení vlasů. Nepoužívejte k barvení řas a obočí. Uchovávejte mimo dosah dětí. Po použití vlasy důkladně opláchněte a zamezte styku s očima. Při zasažení očí okamžitě vypláchněte vodou. Používejte vhodné rukavice. Uschovejte prázdný sáček a návod k použití pro případ, že by došlo k reakci.

Pokud se v průběhu barvení objeví dráždění, pálení a/nebo vyrážka, okamžitě přípravek vypláchněte a přerušte aplikaci, může se jednat o předzvěst mnohem vážnějších reakcí. Před dalším použitím barvy na vlasy se poraďte s lékařem a řiďte se jeho doporučením. Rychle se šířící kožní vyrážku, závratě nebo slabost, problémy s dýcháním a/nebo svědění očí/tváře, přípravek ihned vypláchněte a vyhledejte okamžitou lékařskou pomoc. Kontaktujte výrobce. Vyskytnou-li se u vás po obarvení nebo v průběhu následujících dnů problémy jako například svědění pokožky hlavy nebo kůže, vyrážka na pokožce hlavy nebo na kůži, otoky v okolí očí/na tváři, puchýře a/nebo mokvání pokožky hlavy nebo kůže, vyhledejte okamžitou lékařskou pomoc a kontaktujte výrobce.

Varování - tento výrobek obsahuje složky, které mohou vážně podráždit oči a dokonce způsobit jejich trvalé poškození. Pokud se produkt dostane do kontaktu s očima, okamžitě je vypláchněte velkým množstvím vlažné vody a vyhledejte lékařskou pomoc. Pokud musíte mít při aplikaci nasazené kontaktní čočky a výrobek se dostane do očí, vyjměte nejprve kontaktní čočky, potom oči okamžitě vypláchněte velkým množstvím vlažné vody a vyhledejte lékařskou pomoc. Výrobek nevdechujte ani nepožívejte. Zamezte nadbytečnému kontaktu s kůží.

Výrobce

HENKEL ČR, spol. s r.o.
U Průhonu 10, 170 04 Praha 7

Vyrobeno
Slovinsko
EAN 09000100997867