Menu

My Friend

Hygienické podložky pro domácí zvířata 60 x 60 cm

10 ks
7.99 Kč/ks
Popis

Absorpční podložky vytvořeny speciálně pro vaše domácí mazlíčky. Vhodné pro každodenní použití. Měkké a příjemné na omak.

Podložky jsou vytvořeny speciálně pro zvířata: nemocná, stará, po chirurgickém zákroku, trávící hodně času doma bez dozoru, hárající feny, mláďata učící se na toaletu. Podložky jsou velmi užitečné na cesty, poskytují dodatečnou ochranu v přepravních boxech, zvyšují pohodlí transportovaných zvířat tím, že se jim vytvoří měkký podklad v transportním boxu. Měkké a příjemné na omak. Netkaná svrchní vrstva poskytuje pohodlí. Vnitřní savé jádro, vyrobené z buničiny, efektivně absorbuje vlhkost a udržuje ji uvnitř podložky. Vnější spodní vrstva je vyrobena z ochranné fólie, která zabrání průniku tekutin na podlahu a vzniku průsaků.

Tento produkt lze objednat pouze přes e-shop s dopravou „Doručení domů“ nebo „Osobní odběr“.

 

Použití

Podložku rozprostřete tam, kde ji chcete využít (pelech, přepravní box apod.) tak, aby vnější nepropustná vrstva byla v kontaktu s podkladem. Fólie zabraňuje únikům a udržuje podložku na místě. Pokud nedojde k ušpinění podložky, je možné ji použít opakovaně. Znečištěný výrobek vhoďte do koše.

Vlastnosti
POUZE DOPRAVOU POUZE DOPRAVOU
Složení

Celulóza, hydrofilní netkaná textilie, PE fólie, lepidlo

Výrobce

TZMO Czech Republic s.r.o.
Vlastibořská 2789/2 Horní Počernice 193 00 Praha 9

EAN 05900516460600