Menu

Gillette

Holicí strojek pro muže Fusion5 ProGlide + náhradní holicí hlavice

1 ks
499 Kč/ks
Popis

Holicí strojek Gillette ProGlide pro muže poskytuje ikonickou přesnost holení Gillette a zároveň pohodlí i styl. Tento pánský holicí strojek má větší zvlhčující pásek (v porovnání s Fusion5) pro komfort a skluz. Využijte dodatečné stabilizace břitů, která udržuje jejich optimální rozestupy, a vyššího ochranného krytu, který zvyšuje ochranu vaší pokožky. Zarovnávací břit na zadní části holicí hlavice je ideální pro úpravu vousů, zejména v těchto těžko přístupných místech. Naše mimořádně ostré holicí hlavice snižující tření zajišťují hladké oholení a jsou vhodné pro všechny holicí strojky Gillette s pěti břity (kromě GilletteLabs). Náhradní holicí hlavice ProGlide vydrží až jeden měsíc.

  • 5 UltraSharp ProBlades™ pro čisté a ještě komfortnější oholení* (*v porovnání s Fusion5)
  • Větší zvlhčující pásek* pro větší komfort a FlexBall™, který kopíruje kontury (*v porovnání s ProGlide)
  • 1 břit = 1 měsíc holení: s každou holicí hlavicí Gillette ProGlide se můžete holit až 1 měsíc
  • Zarovnávací břit: dosáhněte čistě vytvarovaného oholení pomocí zarovnávacího břitu na zadní straně
  • Perfektně se kombinuje s gelem na holení Gillette Pro pro ještě čistší oholení* (*v porovnání s holením bez gelu na holení)
Složení

PEG-115M, PEG-7M, PEG-100, Silica, Paraffinum Liquidum, Tocopheryl Acetate, Pentaerythrityl Tetra-Di-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Tris(Di-T-Butyl)Phosphite, Aloe Barbadensis Leaf Juice, BHT, Glycol

Výrobce

Procter & Gamble Czech Republic s.r.o.
Karolinská 654/2, 186 00 Praha 8, Czech Republic

Vyrobeno
Polsko
EAN 07702018390816