Menu

Friskies

Granule s lososem a se zeleninou

1.7 kg
Popis

Kompletní krmivo pro dospělé kočky. Friskies® Adult poskytuje vaší kočce veškerou výživu, kterou potřebuje, a skvělou chuť, kterou miluje, aby ji pomohla udržet šťastnou. Friskies® 5 slibů Ode dne, kdy jste si pořídili kočku, jste se zavázali. Dali jste slib, že o ni budete pečovat, správně ji krmit a umožníte jí žít šťastný život, který přinese do vašeho domova mnoho radosti. Díky několika desetiletím zkušeností a odborných znalostí, díky lahodnému a kvalitnímu krmivu přináší Friskies štěstí kočkám každý den již po celé generace. S touto ctí přichází zároveň i velká zodpovědnost. A stejně jako vy, i my ve Friskies děláme maximum pro to, co jsme si slíbili.

Pro vaši kočku a pro vás. 5 slibů, protože nám záleží na:
Výživě: 100 % kompletní a nutričně vyvážené lahodné krmivo, s kombinací živočišných a rostlinných bílkovin
Kvalitě: během našeho výrobního procesu provádíme stovky denních kontrol
Odbornosti: vyvinuto Purina odborníky na výživu
Dohledatelnosti: vyrobeno z vysoce kvalitních surovin, pečlivě vybraných od důvěryhodných dodavatelů

  • Bez umělých barviv a konzervantů
  • Podporuje dobré trávení
  • Podporuje silné zuby a kosti
  • Podporuje hladkou kůži a lesklou srst
  • Podporuje zdravý močový trakt

Registrační číslo výrobce: CZ 801178-01.

Použití

Krmný návod: Krmivo můžete podávat samostatně nebo v kombinaci s Friskies® kapsičkami 85 g: Denní krmná dávka: Pouze granule: Dospělá kočka 3 kg: 45 g, Dospělá kočka 4 kg: 60 g, Dospělá kočka 5 kg: 75 g, Granule a kapsičky: Dospělá kočka 4 kg: 45 g + 1 kapsička* (85 g). *kterákoliv "Friskies® kapsička ve šťávě 85 g" pro dospělé kočky. Dostupnost se může v jednotlivých zemích lišit. Uvedená krmná dávka je určená pro středně aktivní dospělé kočky v přirozeném prostředí. Individuální potřeby se mohou lišit a krmnou dávku je proto nutné přizpůsobit tak, aby si vaše kočka udržela optimální hmotnost. Čistá čerstvá pitná voda by měla být vždy k dispozici. Dostatečný příjem vody je nezbytnou součástí zdravé každodenní výživy. Toto balení obsahuje krmivo na 37 dní*. * množství vychází z průměrných potřeb dospělé kočky o hmotnosti 3 kg.

Složení

Složení krmiva
Složení: obiloviny, maso a výrobky živočišného původu, bílkovinné extrakty rostlinného původu, oleje a tuky, ryby a vedlejší výrobky z ryb (4 % losos v granulích ve tvaru ryby*), vedlejší výrobky rostlinného původu, minerální látky, kvasnice, zeleniny (0,6 % sušené zeleniny, odpovídá 4 % rehydratované zeleniny v granulích ve tvaru trojhranu**). *Celkový obsah ve výrobku: 3 % lososa. **Celkový obsah ve výrobku: 1 %rehydratované zeleniny. Typické složení produktu: 75 % granulí ve tvaru ryby; 25 % granulí ve tvaru trojhranu.

Analytické součásti krmiva
Analytické složky: protein: 30 %, obsah tuku: 11 %, obsah anorganických látek: 8 %, hrubá vláknina: 3 %, esenciální mastné kyseliny: 1,8 %.

Přídavné látky pro krmiva
Doplňkové látky: Nutriční doplňkové látky: m.j./kg: vit A: 12 500; vit D3: 1 000; vit E: 85; mg/kg: síran železnatý monohydrát: (Fe: 47); jodičnan vápenatý bezvodý: (I: 1,5); síran měďnatý pentahydrát: (Cu: 8,9); síran manganatý monohydrát: (Mn: 5,1); síran zinečnatý monohydrát: (Zn: 66); seleničitan sodný: (Se: 0,1); taurin: 870. Barviva(1) a antioxidanty. (1)bez umělých barviv.

Výživové hodnoty
Výživové hodnoty Doplňkové látky:
Nutriční doplňkové látky: m.j./kg:
vit A: 12500
vit D3: 1000
vit E: 85
mg/kg:  
síran železnatý monohydrát: (Fe:) 47
jodičnan vápenatý bezvodý: (I:) 1,5
síran měďnatý pentahydrát: (Cu:) 8,9
síran manganatý monohydrát: (Mn:) 5,1
síran zinečnatý monohydrát: (Zn:) 66
seleničitan sodný: (Se:) 0,1
taurin: 870
Analytické složky:  
protein: 30 %
obsah tuku: 11 %
obsah anorganických látek: 8 %
hrubá vláknina: 3 %
esenciální mastné kyseliny: 1,8 %

Barviva(1) a antioxidanty

(1)bez umělých barviv

Skladování

Krmivo skladujte na chladném a suchém místě.

Upozornění

Obal krmiva neslouží ke hraní. Uchovávejte ho mimo dosah dětí a zvířat, zabráníte tak případnému udušení.

Výrobce

Nestlé Česko s.r.o.
Mezi Vodami 2035/31 143 20 Praha 4

Vyrobeno
Francie
EAN 07613034267405