Menu

Perfect Fit

Granule pro dospělé kočky s kuřecím

750 g
13.32 Kč/100 g
Nejnižší cena za posledních 30 dní:129.00 Kč
Popis

PERFECT FIT je vysoce kvalitní suchá kočičí výživa pro podporu mladistvého ducha vaší kočky během celého jejího života. Vyvinuto ve spolupráci s našimi veterináři a specialisty. Výrobek PERFECT FIT Total 5 z řady PERFECT FIT pozitivně přispívá ke zdraví koček v 5 hlavních oblastech, a to bez ohledu na jejich věk či životní styl. Jedinečná receptura výrobku PERFECT FIT Total 5 pozitivně přispívá ke zdraví koček v 5 hlavních oblastech: - zdravé zažívání - zdravé močové cesty - silná přirozená obranyschopnost - zdravá kůže a srst - udržování optimální hmotnosti a tělesné kondice Každý produkt z naší řady přináší také 3 další zdravotní benefity ušité na míru specifickým potřebám vaší kočky, takže si můžete být jisti, že jí poskytujete tu správnou výživu. Naše produkty jsou navíc vyrobeny z kvalitních bílkovin, takže vás můžeme ujistit, že vaše kočky je budou zbožňovat! 3 další benefity ušité na míru specifickým potřebám koček chovaných v bytě: - Pro optimální hmotnost: Díky svému složení postupně vaší kočce navrací zdravější hmotnost, což přispívá k dobré pohyblivosti - Podpora hbitosti: Zvýšený obsahů vitamínů řady B a železa pro obratnost vaší kočky - Optimální zažívání: S přidanými prebiotiky pro stimulaci zdravé střevní mikroflóry Všechny naše receptury suchého kočičího krmiva PERFECT FIT byly vyvinuty ve spolupráci s našimi veterináři a specialisty z Centra pro výživu domácích mazlíčků WALTHAM, čímž je zajištěna 100% kompletní a vyvážená výživa.

PRODUKTY PERFECT FIT™ PRO ÚŽASNÉ MAZLÍČKY. Každý domácí mazlíček je úžasný. Když jsou mazlíčci v té nejlepší kondici, jsou schopni dokázat obdivuhodné věci, fyzicky i psychicky. Milujeme skvělé věci, které dělají, a tak je v tom podporujeme prostřednictvím našich produktů krmiv pro kočky a naší filozofie FEED. MOVE. PLAY

Waltham™ **Všechny receptury Perfect Fit™ jsou vyvinuty ve spolupráci s našimi výživovými odborníky a veterináři z centra Waltham, garantující 100% kompletní, vyvážené a moderně vyrobené krmivo. Registrační číslo: CZ 800216-01.

  • Pro optimální hmotnost
  • Pro optimální zažívání
  • Všestranná výživa pro zdravý život
  • Bez přidaných umělých barviv
Použití

Doporučené dávkování: Úhrn kalorií se počítá z pochoutek. Množství krmiva slouží pouze jako vodítko. Přizpůsobte dávku krmiva věku, velikosti a úrovni aktivity vaší kočky. Rozdělte jej do porcí pro krmení během dne. Při změně stravy zavádějte nové jídlo postupně. Podrobnější informace naleznete na našich webových stránkách. Nabídněte čerstvou pitnou vodu. Doporučené denní dávkování 3 kg / 4 kg / 5 kg Pouze suché krmivo: 35-40 g / 45-50 g / 50-60 g 20 g suchého krmiva můžete nahradit 1 85g kapsičkou mokrého krmiva Perfect Fit™.

Vlastnosti
NEJ! NEJ!
Složení

Maso a výrobky živočišného původu (včetně kuřecího 14 %)
Pšenice
Kukuřice
Rostlinné bílkovinné extrakty
Výrobky rostlinného původu
Oleje a tuky
Minerální látky
Kvasnice (včetně přírodních pivovarských kvasnic 0,2 %)

Výživové hodnoty
Výživové hodnoty Analytické složky (v %):
protein: 38.0
obsah tuku: 12.0
obsah anorganických látek: 9.0
hrubá vláknina: 3.8
vápník: 1.3
fosfor: 1.0
Nutriční doplňkové látky:  
Vitamin A: 9350 IU
Vitamin B₁: 15.6 mg
Vitamin B₂: 26.7 mg
Vitamin C: 525 mg
Vitamin D₃: 1031 IU
Vitamin E: 100 mg
Biotin: 0.37 mg
Taurin: 1478 mg
Měď (Síran měďnatý pentahydrát): 2.1 mg
Jód (Jodid draselný): 0.53 mg
Železo (Sulfát železa (II), monohydrát): 65.8 mg
Mangan (Sulfát manganu, monohydrát): 29.3 mg
Selen (Seleničitan sodný): 0.18 mg
Zinek (Sulfát zinku, monohydrát): 82.9 mg

Doplňkové látky v 1 kg:

Antioxidanty

Skladování

Skladujte uzavřené, v chladu a v suchu. Chraňte před přímým slunečním zářením. Minimální trvanlivost do, referenční číslo partie, registrační číslo provozu: vyznačeno na zadní straně obalu.

Upozornění

Obal skladujte mimo dosah dětí a zvířat. Zakrytím dýchacích cest může dojít k udušení.

Výrobce

Mars Czech s.r.o.
Michelská 1552/58 140 00 Praha 4 Česká republika

Vyrobeno
Německo
EAN 04008429160257