Menu

Granule pro dospělé kočky s kuřecím

Perfect Fit
750 g
20.53 Kč/100 g
Popis

PERFECT FIT je vysoce kvalitní suchá kočičí výživa pro podporu mladistvého ducha vaší kočky během celého jejího života. Vyvinuto ve spolupráci s našimi veterináři a specialisty. Výrobek PERFECT FIT Total 5 z řady PERFECT FIT pozitivně přispívá ke zdraví koček v 5 hlavních oblastech, a to bez ohledu na jejich věk či životní styl. Jedinečná receptura výrobku PERFECT FIT Total 5 pozitivně přispívá ke zdraví koček v 5 hlavních oblastech: - zdravé zažívání - zdravé močové cesty - silná přirozená obranyschopnost - zdravá kůže a srst - udržování optimální hmotnosti a tělesné kondice Každý produkt z naší řady přináší také 3 další zdravotní benefity ušité na míru specifickým potřebám vaší kočky, takže si můžete být jisti, že jí poskytujete tu správnou výživu. Naše produkty jsou navíc vyrobeny z kvalitních bílkovin, takže vás můžeme ujistit, že vaše kočky je budou zbožňovat! 3 další benefity ušité na míru specifickým potřebám koček chovaných v bytě: - Pro optimální hmotnost: Díky svému složení postupně vaší kočce navrací zdravější hmotnost, což přispívá k dobré pohyblivosti - Podpora hbitosti: Zvýšený obsahů vitamínů řady B a železa pro obratnost vaší kočky - Optimální zažívání: S přidanými prebiotiky pro stimulaci zdravé střevní mikroflóry Všechny naše receptury suchého kočičího krmiva PERFECT FIT byly vyvinuty ve spolupráci s našimi veterináři a specialisty z Centra pro výživu domácích mazlíčků WALTHAM, čímž je zajištěna 100% kompletní a vyvážená výživa.

PRODUKTY PERFECT FIT™ PRO ÚŽASNÉ MAZLÍČKY. Každý domácí mazlíček je úžasný. Když jsou mazlíčci v té nejlepší kondici, jsou schopni dokázat obdivuhodné věci, fyzicky i psychicky. Milujeme skvělé věci, které dělají, a tak je v tom podporujeme prostřednictvím našich produktů krmiv pro kočky a naší filozofie FEED. MOVE. PLAY

Waltham™ **Všechny receptury Perfect Fit™ jsou vyvinuty ve spolupráci s našimi výživovými odborníky a veterináři z centra Waltham, garantující 100% kompletní, vyvážené a moderně vyrobené krmivo. Registrační číslo: CZ 800216-01.

  • Pro optimální hmotnost
  • Pro optimální zažívání
  • Všestranná výživa pro zdravý život
  • Bez přidaných umělých barviv
Složení

sušené drůbeží bílkoviny (včetně 21% kuřecího), pšenice, sójová bílkovina, škvarková bílkovina, kukuřičná mouka, oleje a tuky (včetně 0.40% slunečnicového oleje), sójová moučka, sušené cereální bílkoviny, hydrolyzovaná játra, minerální látky, celulóza, extrakt z čekanky (0.75%), cukrovarské řízky sušené, sušené řasy

Výživové hodnoty
Výživové hodnoty Analytické složky (v %):
protein: 38.0
obsah tuku: 12.0
obsah anorganických látek: 9.0
hrubá vláknina: 3.8
vápník: 1.3
fosfor: 1.0
Nutriční doplňkové látky:  
Vitamin A: 9350 IU
Vitamin B₁: 15.6 mg
Vitamin B₂: 26.7 mg
Vitamin C: 525 mg
Vitamin D₃: 1031 IU
Vitamin E: 100 mg
Biotin: 0.37 mg
Taurin: 1478 mg
Měď (Síran měďnatý pentahydrát): 2.1 mg
Jód (Jodid draselný): 0.53 mg
Železo (Sulfát železa (II), monohydrát): 65.8 mg
Mangan (Sulfát manganu, monohydrát): 29.3 mg
Selen (Seleničitan sodný): 0.18 mg
Zinek (Sulfát zinku, monohydrát): 82.9 mg

Doplňkové látky v 1 kg:

Antioxidanty

Skladování

Skladujte uzavřené, v chladu a v suchu. Chraňte před přímým slunečním zářením. Minimální trvanlivost do, referenční číslo partie, registrační číslo provozu: vyznačeno na zadní straně obalu.

Upozornění

Sáčky skladujte mimo dosah dětí a zvířat. Zakrytím dýchacích cest může dojít k udušení. 

Výrobce

Mars Czech s.r.o.
Michelská 1552/58 140 00 Praha 4 Česká republika

Vyrobeno
Německo
EAN 04008429088872