Menu

Friskies

Granule Junior s kuřetem, mlékem a zeleninou

3 kg
8.30 Kč/100 g
Popis

PURINA® FRISKIES® Vitafit: pro psa plného vitality! Milujete svého psa pro radost, kterou přináší vaší rodině, a proto si chcete být jisti, že je vždy spokojený, šťastný a plný vitality. Z tohoto důvodu veterináři společnosti PURINA vyvinuli PURINA® FRISKIES® Vitafit Junior, chutnou recepturu s kuřetem a zeleninou, v kombinaci s celozrnnými obilovinami, vitamíny skupiny B a omega-3 a 6 mastnými kyselinami, s mlékem v granulích tvaru kosti. 100% vyvážené a výživné krmivo s extra bílkovinami a správným množstvím vitamínů, které štěňata potřebují. Kompletní krmivo pro štěňata od 6 týdnů, vitamíny A, D a E, vitamíny pomáhající zdravému růstu.

PURINA® FRISKIES® Vitafit podporuje zdraví vašeho psa a můžete na něm pozorovat následující znaky vitality: Pevná stolice díky zdravému zažívání. Podporuje lesklou srst a zdravou kůži. Podporuje čilost a přináší jiskru do jeho očí. Podporuje zdravé zuby a dásně.

PURINA® FRISKIES® pro štěňata s kuřetem a zeleninou s mlékem 3 kg

Druh zvířete
pes

Druh krmiva
kompletní krmivo

Tento produkt lze objednat pouze přes e-shop s dopravou „Doručení domů“ nebo „Osobní odběr“.

Vlastnosti
POUZE DOPRAVOU POUZE DOPRAVOU
Složení

Složení krmiva
Složení: obiloviny (celozrnné 51 %), maso a výrobky živočišného původu (8 %*), bílkovinné extrakty rostlinného původu, oleje a tuky, vedlejší výrobky rostlinného původu, cukry, minerální látky, zeleniny (0,6 % dehydratované zeleniny**), mléko a mléčné výrobky (0,07 % sušeného odtučněného mléka***). *odpovídá 16 % rehydratovaného masa a výrobků živočišného původu, s min. 4 % kuřete ve výrobku. **odpovídá 4 % rehydratované zeleniny ve výrobku. ***odpovídá 0,4 % odtučněného mléka, s 0,7 % sušeného odtučněného mléka odpovídá 4 % odtučněného mléka v granulích tvaru kosti.

Analytické součásti krmiva
Analytické složky:: protein: 25 %, obsah tuku: 12 %, omega-6 mastná kyselina: kyselina linolová: 1,6 %, omega-3 mastné kyseliny: kyselina linolenová: 0,1 %, obsah anorganických látek: 7,5 %, hrubá vláknina: 3 %.

Přídavné látky pro krmiva
Doplňkové látky: Nutriční doplňkové látky: m.j./kg: vit A: 20 000; vit D3: 1 100; vit E: 95; mg/kg: síran železnatý monohydrát: (Fe: 83); jodičnan vápenatý bezvodý: (I: 2); síran měďnatý pentahydrát: (Cu: 9,2); síran manganatý monohydrát: (Mn: 6,2); síran zinečnatý monohydrát: (Zn: 120); seleničitan sodný: (Se: 0,2); vitamíny skupiny B: 79. Barviva****. A antioxidanty. ****bez přidaných umělých barviv.

Výživové hodnoty
Výživové hodnoty Doplňkové látky:
Nutriční doplňkové látky: m.j./kg:
vit A: 20000
vit D3: 1100
vit E: 95
mg/kg:  
síran železnatý monohydrát: (Fe: 83)
jodičnan vápenatý bezvodý: (I: 2)
síran měďnatý pentahydrát: (Cu: 9,2)
síran manganatý monohydrát: (Mn: 6,2)
síran zinečnatý monohydrát: (Zn: 120)
seleničitan sodný: (Se: 0,2)
vitamíny skupiny B: 79
Analytické složky:  
protein: 25 %
obsah tuku: 12 %
obsah anorganických látek: 7,5 %
hrubá vláknina: 3 %
omega-6 mastná kyselina: kyselina linolová: 1,6 %
omega-3 mastná kyselina: kyselina linolenová: 0,1 %

Barviva(1) a antioxidanty

(1)bez umělých barviv

Skladování

Krmivo skladujte na chladném a suchém místě.

Upozornění

Obal krmiva neslouží ke hraní. Uchovávejte ho mimo dosah dětí a zvířat, zabráníte tak případnému udušení.

Výrobce

Nestlé Česko s.r.o.
Mezi Vodami 2035/31 143 20 Praha 4

Vyrobeno
Maďarsko
EAN 07613034230508