Menu

Gillette

Gel na holení Series Sensitive Cool

200 ml
54.50 Kč/100 ml
Nejnižší cena za posledních 30 dní:119.00 Kč
Popis

Osvěžte svou pokožku pomocí chladivého gelu na holení Gillette Series s eukalyptem – poskytuje kompletní ochranu před podrážděním, pomáhá omezovat pořezání, poškrábání, zarudnutí, pálení a napjatost citlivé pokožky. Gel vytváří hustou ochrannou pěnu, která pokožku při holení ochlazuje a zklidňuje. Navíc má chladivou zimní vůní, která vás osvěží a připraví na celý den. Ukažte světu svou nejlepší tvář s chladivým gelem na holení Gillette Series, který vytvořila světová jednička mezi značkami gelů a pěn na holení.

  • DOKONALÁ OCHRANA PROTI PODRÁŽDĚNÍ: Gillette Series pomáhá chránit citlivou pokožku před známkami podráždění: pořezáním, poškrábáním, pálením, zarudnutím a napjatostí.
  • VĚTŠÍ OCHRANA DÍKY ZVLHČUJÍCÍM LÁTKÁM NAVÍC*: Gel na holení obsahuje technologii se zvlhčujícími polymery, které zajišťují pohodlné, čisté a snadné holení – to znamená méně tahání a vytrhávání vousů *v porovnání s gelem na holení Gillette Classic.
  • CHLADÍ A ZKLIDŇUJE: Chladivý gel na holení Gillette Series má chladivý účinek, který zklidňuje pokožku při holení.
  • CHLADIVÁ VŮNĚ: Objevte čistou, svěží a zimní vůni, která zanechává pocit svěžesti a připraví vás na celý den.
  • DOKONALÍ SPOJENCI: Doveďte své oholení k dokonalosti s kompletní řadou výrobků Gillette Series, jejichž složení bylo speciálně navrženo tak, aby pomáhalo omezovat podráždění pokožky.
Vlastnosti
Hořlavé látky Hořlavé látky
Složení

Aqua, Palmitic Acid, Triethanolamine, Isopentane, Glyceryl Oleate, Stearic Acid, Parfum, Isobutane, Sorbitol, Hydroxyethylcellulose, Glycerin, PEG-45M, Menthol, Linalool, Limonene, Eucalyptus Globulus Leaf Extract, Silica, Tocopherol, Lecithin, Ascorbyl Palmitate, Hydrogenated Palm Glycerides Citrate, CI 42090

Upozornění

Nádoba je pod tlakem: při zahřívání se může roztrhnout. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. Nepropichujte nebo nespalujte ani po použití. Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotě přesahující 50°C. Uchovávejte mimo dosah dětí. 3,3 % hmotnosti náplně je hořlavých.

Výrobce

Procter & Gamble Czech Republic s.r.o.
Karolinská 654/2, 186 00 Praha 8, Czech Republic

Vyrobeno
Velká Británie
EAN 07702018457786