Menu

NUK

Dudlík Space Night 6 - 18 měsíců, různé druhy

2 ks
94.50 Kč/ks
Popis

Nový dudlík Space svítící ve tmě s inovativním, moderním designem umožňuje jemné dětské pokožce dýchat. Maximální cirkulace vzduchu díky velkým větracím otvorům. 6-18 měsíců. 2 ks v boxu.

 • SVÍTÍ VE TMĚ
 • Vylepšený originální tvar dudlíku NUK – připomíná tvar matčiny bradavky během kojení, díky čemuž perfektně vyhovuje dětské pusince při sání
 • Extra velké ventilační otvory pro maximální cirkulaci vzduchu, pokožka miminka tak může dýchat – perfektní pro dětskou citlivou pokožku
 • Tenčí a užší savička redukuje tlak na čelist a zoubky
 • Odolná, znovupoužitelná cestovní krabička
 • 6-18 měsíců, BPA free, 2 ks v balení

Nový dudlík NUK Night Space silikonový: SVÍTÍ VE TMĚ. Naši nejmladší mají od počátku vlastní hlavu, ale také úplně odlišné fyzické vlastnosti. Dětská pokožka je velmi jemná a citlivá. NUK vynalezl nový dudlík NUK Space, aby chránil dětskou pokožku tím nejlepším možným způsobem a poskytl vašim potomkům maximální pohodlí za každé situace. Dudlík zaujme svou zploštělou a úzkou savičkou, která poskytuje dostatečný prostor pro přirozené sací pohyby. Dudlík NUK Space vyhovuje perfektně dětské pusince během sání. Více než 95 % miminek dudlík NUK bez problémů přijme*.

Dudlík NUK Space má také extra velké otvory pro ventilací, které se starají o maximální cirkulaci vzduchu a umožňují dětské jemné pokožce dýchat. Z tohoto důvodu by 99 % maminek doporučilo dudlík NUK Space pro miminka s citlivou pokožkou*. Model NUK je dostupný v různých designech. Roztomilý 3D zvířecí motivy v krabičce, která šetří místo a dá se použít také na cestování. Přibalte dudlík NUK Space do své kabelky nebo tašky na pleny a mějte ho po ruce pokaždé, kdy bude potřeba. Cestovní krabička je vhodná také pro sterilizaci v mikrovlnné troubě. Díky tomu vám bude dudlík NUK Space pomocníkem na dlouhou dobu.

*Nezávislý průzkum trhu s 114 maminkami, Německo 2018.

Doporučeno odborníky: Dudlíky NUK uklidňují ještě lépe než kdy předtím. Zdravý vývoj miminek je pro nás velmi důležitý, proto chceme, aby každé miminko mělo dudlík, který je pro něj přirozený a vhodný pro správný vývoj čelisti. Díky dalšímu vývoji originálního tvaru NUK, který je vhodný pro čelist a je v souladu s posledními lékařskými objevy, uklidňuje dudlík NUK ještě lépe než kdy předtím. Kojené děti ho přijímají velmi dobře také díky jeho známému tvaru. Kojící maminky potvrdily, že NUK dudlíky neovlivňují kojení*. Dudlíky NUK navíc nezpůsobují špatný vývoj zoubků nebo čelistí. To zajišťuje úzká, zploštělá savička. Savička minimalizuje tlak na malé zoubky a čelist – což je o důvod navíc, proč jsou NUK dudlíky oceňovány a doporučovány porodními asistentkami, pediatry a ortodontisty. 100 % ortodontistů potvrzuje, že dudlíky NUK nezpůsobují špatný vývoj čelistí ani zoubků.** 90 % maminek doporučuje dudlík NUK a 92 % kojících maminek potvrzuje, že dudlíky NUK Space Pacifier neovlivňují kojení*.

*Nezávislý průzkum trhu s 307 maminkami; Německo 2017. **Nezávislý průzkum trhu s 50 porodními asistentkami, 50 pediatry a 50 ortodontisty; Německo 2017.

Použití
 • Před prvním použitím vložte dudlík na 5 minut do vroucí vody. Použijte dostatečné množství vody, abyste předešli poškození.
 • Z hygienických důvodů dudlík před každým použitím důkladně umyjte jemným mycím prostředkem a sterilizujte. Ke sterilizaci doporučujeme použít NUK Sterilizátor.
 • Z hygienických důvodů vytlačte z dudlíku po mytí a/nebo sterilizaci zbytkovou vodu a nechte dudlík uschnout.
 • Nemyjte dudlík v myčce nádobí, mycí prostředky by ho mohly poškodit.
 • Hygienické čištění dudlíku v mikrovlnné troubě: obě části krabičky na dudlík naplňte 20 ml vody. Vložte do krabičky dudlík a zahřejte ho na 700- 1000 W po dobu 4 minut (řiďte se pokyny v návodu na mikrovlnnou troubu). Nechte mikrovlnnou troubu zavřenou dalších 5 minut. Varování: riziko opaření trvá i po uplynutí 5 minut! Pokud nedodržíte uvedené množství vody, časový interval nebo výkon, může dojít k poškození materiálu. Vylijte zbylou vodu a nechte dudlíky v otevřené krabičce uschnout
Složení

silikon, polypropylen (PP)

Skladování

Nenechávejte dudlík na přímém slunci, blízko zdrojů tepla nebo v dezinfekčním roztoku (sterilizačním roztoku) déle, než je doporučeno. Mohlo by to dudlík zeslabit. Doba trvanlivosti: 4 roky od data výroby – viz razítko (platí v případě, že je dudlík skladován v suchých a hygienických podmínkách při pokojové teplotě a mimo přímé sluneční záření.)

Upozornění
 • Před každým použitím výrobek pečlivě zkontrolujte, zvláště pokud má dítě zoubky. V případě jakýchkoli známek poškození nebo opotřebení jej vyhoďte.
 • Používejte pouze držáky na dudlíky, které byly testovány v souladu s normou EN 12586. Na dudlík nikdy nepřipínejte jiné šňůrky nebo klipy, mohlo by dojít k udušení dítěte.
 • Nenechávejte dudlík na přímém slunci, blízko zdrojů tepla nebo v dezin.roztoku (steriliz.roztoku) déle, než je doporučeno. Mohlo by to dudlík zeslabit.
 • V ojedinělých případech se může stát, že si dítě vsune celý dudlík do úst. V takovém případě NEPANIKAŘTE! Díky svému speciálnímu tvaru nelze dudlík spolknout a dva dýchací otvory zajistí dítěti dostatečný přísun vzduchu pro dýchání. Vyjměte dudlík dítěti z úst co nejšetrněji.
 • Neponořujte dudlík do léčiv nebo sladkých tekutin ani dudlík neolizujte - může být příčinou vzniku zubního kazu. Dudlíky s krytem: Udržujte odnímatelný kryt dudlíku mimo dosah dětí, aby se předešlo nebezpečí udušeni dítěte.
Výrobce

Mapa Spontex CE, s,r.o.
Prodašice 4, Dolní Bousov, CZ

EAN 04008600373827