Menu

Dudlík Original Night modrý

MAM
2 ks
109.50 Kč/ks
Popis

MAM dudlík Original Night je vyvinut pro noční použití. Knoflík dudlíku ve tmě svítí, takže ho rodiče i děti snadno mohou nalézt. Dudlík má symetrický tvar, a proto se vždy dokonale přizpůsobí dětským ústům. Díky knoflíku ho lze snadno a rychle uchopit a rovněž jednoduše připevnit k pásku. Inovativní savička MAM je jemná jako pokožka a je dětmi snadno přijímána. Dudlík je šetrný k pokožce díky velkým vzduchovým otvorům a také unikátním MAM důlkům. MAM dudlíky byly vyvíjeny společně se zubními experty pro zdravý vývoj zubů.

Skladování

Nenechávejte dudlík na přímém slunečním světle, v blízkosti zdroje tepla a neponechávejte ve sterilizujícím roztoku déle, než je doporučováno, jelikož se savička může poškodit.

Upozornění

Před každým použitím výrobek pečlivě zkontrolujte. Natáhněte dudlík do všech směrů. V případě jakýchkoli známek poškození nebo opotřebení jej vyhoďte. Používejte pouze držáky dudlíků, které byly testovány v souladu s normou EN 12586. Na dudlík nikdy nepřipínejte jiné šňůrky nebo stuhy. Mohlo by dojít k udušení dítěte. Nenechávejte dudlík na přímém slunečním světle, v blízkosti zdroje tepla a neponechávejte ve sterilizujícím roztoku déle, než je doporučováno, jelikož se savička může poškodit.

Výrobce

Mark Distri, spol. s r.o.
Pod Belárií 784/2
143 00 Praha 4

Vyrobeno
Maďarsko
EAN 09001616700521