Menu

MAM

Dudlík Original Night modrý

2 ks
109.50 Kč/ks
Popis

MAM dudlík Original Night je vyvinut pro noční použití. Knoflík dudlíku ve tmě svítí, takže ho rodiče i děti snadno mohou nalézt. Dudlík má symetrický tvar, a proto se vždy dokonale přizpůsobí dětským ústům. Díky knoflíku ho lze snadno a rychle uchopit a rovněž jednoduše připevnit k pásku. Inovativní savička MAM je jemná jako pokožka a je dětmi snadno přijímána. Dudlík je šetrný k pokožce díky velkým vzduchovým otvorům a také unikátním MAM důlkům. MAM dudlíky byly vyvíjeny společně se zubními experty pro zdravý vývoj zubů.

Použití

Před prvním použitím vařte ve vodě po dobu 5 minut. Dudlík nechte odstát dalších 5 minut před tím, než ho dáte dítěti. Během čištění může do savičky proniknout malé množství vody. Tu lze odstranit stisknutím savičky. Toto opatření zajišťuje hygieničnost výrobku. Umyjte před každým použitím. Nepoužívejte agresivní čisticí prostředky. Savičku nikdy nenamáčejte do sladkých tekutin či medikamentů. Mohou způsobit zubní kaz. Pro zajištění bezpečnosti a hygieny po 1–2 měsících dudlík vyměňte. Neznepokojujte se, pokud dudlík uvízne v ústech. Nemůže být spolknut a je navržen tak, aby se takováto situace snadno vyřešila. Co nejjemněji jej vyjměte. Dudlík nechávejte přes den na světle (ne na přímém slunečním světle), aby knoflík v noci svítil. MAM doporučuje přestat používat dudlík ve věku 3 let.

Skladování

Nenechávejte dudlík na přímém slunečním světle, v blízkosti zdroje tepla a neponechávejte ve sterilizujícím roztoku déle, než je doporučováno, jelikož se savička může poškodit.

Upozornění

Před každým použitím výrobek pečlivě zkontrolujte. Natáhněte dudlík do všech směrů. V případě jakýchkoli známek poškození nebo opotřebení jej vyhoďte. Používejte pouze držáky dudlíků, které byly testovány v souladu s normou EN 12586. Na dudlík nikdy nepřipínejte jiné šňůrky nebo stuhy. Mohlo by dojít k udušení dítěte. Nenechávejte dudlík na přímém slunečním světle, v blízkosti zdroje tepla a neponechávejte ve sterilizujícím roztoku déle, než je doporučováno, jelikož se savička může poškodit.

Výrobce

Mark Distri, spol. s r.o.
Pod Belárií 784/2
143 00 Praha 4

Vyrobeno
Maďarsko
EAN 09001616700521