Menu

NUK

Dudlík Mickey, různé druhy

1 ks
Popis

Každý den čeká na vaše děti mnoho vzrušujících dobrodružství, během nichž je dudlík nepostradatelným společníkem, který jim dává pocit jistoty a bezpečí. Ať už vaše dítě rozruší neznámé tváře, nové zvuky či prostředí, známé instinktivní sání dudlíku je opět dokáže rychle uklidnit. Nový silikonový dudlík NUK Disney Mickey s vylepšeným tvarem – dudlík má stejný tvar jako matčina bradavka při kojení, proto dokonale padne do úst dítěte při sání. Díky užšímu a ploššímu tvaru sací části se snižuje tlak na zuby a čelisti, a poskytuje tak jazyku dostatek prostoru pro přirozené sací pohyby. Plochá sací část a hladká spodní strana přinášejí dítěti příjemný pocit a podporují tak přirozené sání.

Od malých objevitelů po módní ikony - NUK Trendline dudlíky z naší kolekce "Mickey Mouse" jsou dekorovány roztomilými motivy populárních Disneyových postaviček Minnie a Micky Mouse pro každého malého Disney fanouška. Anatomicky tvarovaná vnější část dudlíku nezpůsobuje otlačeniny, a proto je dudlík ideální pro pohodlné usínání na boku i na břiše. Průhledný silikon se snadno čistí, je chuťově neutrální, bez zápachu a je odolný vůči vysokým teplotám. Neobsahuje škodlivé látky, je odolný při vyváření a má hladký povrch. Všechny dudlíky NUK mají NUK Air System, který umožňuje únik vzduchu ze savičky, aby jej dítě nepolykalo. Díky tomuto systému zůstává dudlík měkký a snadno se přizpůsobí dětským ústům. Multifunkční balení Dudlík NUK Disney Mickey má navíc svou vlastní praktickou krabičku. Ta se postará o hygienické čištění dudlíku v mikrovlnné troubě, cestování i skladování v čistotě a bezpečí.

  • věk 0-6 měsíců 
  • odolná, znovupoužitelná cestovní krabička, bez BPA
  • s motivy Disney Mickey, různé barvy

Tento výrobek je dostupný ve více barevných variantách. V rámci objednávky bohužel není možné si konkrétní variantu zvolit. Může Vám být doručena jiná než zobrazená varianta.

Doporučováno experty: nové dudlíky NUK uklidní dítě lépe než kdy dříve Protože je pro nás celkový vývoj dítěte velmi důležitý, chceme, aby každý dudlík značky NUK podpořil přirozený a zdravý vývoj dětské čelisti. Dudlíky NUK jsou na základě nejnovějších lékařských poznatků uzpůsobeny tak, aby dítě uklidnily ještě lépe než kdy dřív, čehož jsme dosáhli díky tvaru, který je dítěti velmi dobře známý. Kojící matky potvrzují, že používání dudlíků NUK kojení nijak neovlivňuje*. Maminky tak mají více času na odpočinek. Kromě toho používání dudlíků NUK nezpůsobuje žádné ortodontické potíže, jako např. křivé zuby či deformaci čelisti. Plochý a úzký tvar sací části dudlíku minimalizuje tlak na zuby i čelist a nechává v ústech spoustu místa pro jazyk, a tedy i pro přirozené sací pohyby. Díky tomu jsou dudlíky NUK vysoce hodnocené a doporučované porodními asistentkami, pediatry i ortodontisty. Výsledky testů mluví i ve prospěch nového typu dudlíku NUK: 100 % oslovených ortodontistů potvrzuje, že nezpůsobuje žádné potíže**, 95 % dětí tento dudlík rychle přijme*, 90 % maminek jeho používání doporučuje* a 92 % kojících matek potvrzuje, že používání dudlíku kojení nijak neovlivňuje.

* Nezávislý průzkum trhu, 307 oslovených matek, Německo 2017
** Nezávislý průzkum trhu, osloveno 50 ortodontistů, 50 pediatrů a 50 porodních asistentek, Německo 2017

Použití
  • Před prvním použitím vložte dudlík na 5 minut do vroucí vody. Použijte dostatečné množství vody, abyste předešli poškození.
  • Z hygienických důvodů dudlík před každým použitím důkladně umyjte jemným mycím prostředkem a sterilizujte. Ke sterilizaci doporučujeme použít NUK Sterilizátor.
  • Z hygienických důvodů vytlačte z dudlíku po mytí a/nebo sterilizaci zbytkovou vodu a nechte dudlík uschnout. Nemyjte dudlík v myčce nádobí, mycí prostředky by ho mohly poškodit.
  • Hygienické čištění dudlíku v mikrovlnné troubě: obě části krabičky na dudlík naplňte 20 ml vody. Vložte do krabičky dudlík a zahřejte ho na 700- 1000 W po dobu 4 minut (řiďte se pokyny v návodu na mikrovlnnou troubu). Nechte mikrovlnnou troubu zavřenou dalších 5 minut.

Varování: riziko opaření trvá i po uplynutí 5 minut! Pokud nedodržíte uvedené množství vody, časový interval nebo výkon, může dojít k poškození materiálu. Vylijte zbylou vodu a nechte dudlíky v otevřené krabičce uschnout.

Složení

silkon, Polypropylen (PP)

Skladování

Nenechávejte dudlík na přímém slunci, blízko zdrojů tepla nebo v dezinfekčním roztoku (sterilizačním roztoku) déle, než je doporučeno. Mohlo by to dudlík zeslabit. Doba trvanlivosti: 4 roky od data výroby - viz razítko (platí v případě, že je dudlík skladován v suchých a hygienických podmínkách při pokojové teplotě a mimo přímé sluneční záření).

Upozornění

Před každým použitím výrobek pečlivě zkontrolujte, zvláště pokud má dítě zoubky. V případě jakýchkoli známek poškození nebo opotřebení jej vyhoďte. Používejte pouze držáky na dudlíky, které byly testovány v souladu s normou EN 12586. Na dudlík nikdy nepřipínejte jiné šňůrky nebo klipy, mohlo by dojít k udušení dítěte. Nenechávejte dudlík na přímém slunci, blízko zdrojů tepla nebo v dezinfekčním roztoku (sterilizačním roztoku) déle, než je doporučeno. Mohlo by to dudlík zeslabit. V ojedinělých případech se může stát, že si dítě vsune celý dudlík do úst. V takovém případě nepanikařte! Díky svému speciálnímu tvaru nelze dudlík spolknout a dva dýchací otvory zajistí dítěti dostatečný přísun vzduchu pro dýchání. Vyjměte dudlík dítěti z úst co nejšetrněji. Neponořujte dudlík do léčiv nebo sladkých tekutin ani dudlík neolizujte - může být příčinou vzniku zubního kazu. Dudlíky s krytem: udržujte odnímatelný kryt dudlíku mimo dosah dětí, aby se předešlo nebezpečí udušeni dítěte.

Výrobce

Mapa Spontex, s.r.o.
Mapa Spontex, Prodašice 4, Dolní Bousov, CZ

Vyrobeno
Německo
EAN 04008600319160