Menu

Difuzér do pokoje jablko a skořice

domol
50 ml
Popis

Těšte se na kouzelné chvíle plné vůně ve vašem domově.

Tajemství vůní spočívá v emocích, které v nás probouzejí. S pokojovou vůní domol Perfume & Style můžete ve svém domově vytvořit něco kouzelného - vůně zimního jablka s akordy švestky, vanilky a skořice vás přenese do útulné a příjemné atmosféry.

Stylovou kombinaci flakonu s vůní, dřevěných tyčinek a vysoce kvalitních vůní lze použít v celém obytném prostoru a dodá vašim místnostem svěží nádech na dlouhé týdny.

Použití
  • Opatrně otevřete šroubovací uzávěr.
  • Bílou těsnicí destičku vytlačte z víčka shora otvorem.
  • Ozdobný uzávěr zcela našroubujte zpět na lahvičku s vůní.
  • Poté vložte požadovaný počet ratanových tyčinek do lahvičky s vůní a rozmístěte je podle potřeby.
  • Vonná esence je absorbována ratanovými tyčinkami a nyní je rovnoměrně rozptýlena v místnosti. V závislosti na pokojové teplotě a počtu tyčinek se pohybuje v rozmezí přibližně 4-6 týdnů.
  • Umístěte lahvičku s vůní na stabilní vodorovný povrch, aby se obsah nemohl rozlít.
Upozornění

Varování
Uchovávejte mimo dosah dětí. Při zasažení očí okamžitě vypláchněte velkým množstvím vody a vyhledejte lékařskou pomoc. Po kontaktu s pokožkou ji okamžitě omyjte velkým množstvím vody a mýdla. Při požití okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte tento obal nebo etiketu. Umístěte lahvičku s parfémem na vodorovnou plochu tak, aby byla stabilní. Rozlitý parfém může poškodit povrchy. V případě rozlití kapaliny povrch okamžitě otřete. Nezapalujte ratanové tyče. Používejte pouze k určenému účelu. Lidé citliví na vonné látky by měli tento výrobek používat s opatrností. Pokojové vůně nenahrazují správnou hygienu domácnosti.

Výrobce

Distributor pro ČR: ROSSMANN, spol. s r.o., Na Pankráci 1683/127, 140 00 Praha 4
 

EAN 04305615716428