Menu

Babydream

Dětský talíř s víkem a příborem, různé druhy

1 ks
Klub Rossmánek cena Cena pro členy klubu Rossmánek: 118.00 Kč
118 Kč/ks
Nejnižší cena za posledních 30 dní:129.00 Kč
Popis

Ať už na svačinu doma nebo na cestách - náš dětský talíř Babydream je praktickým každodenním společníkem. Víko udržuje jídlo bezpečně v talíři a zároveň nabízí prostor pro dětský příbor, který je součástí. Máte tedy po ruce vše, když je potřeba rychle prostřít malému jedlíkovi.

Vhodné do mikrovlnné trouby a myčky. Pro děti od 7 měsíců

Tento výrobek odpovídá evropské normě EN 14372.

Tento výrobek je dostupný ve více barevných variantách. V rámci objednávky bohužel není možné si konkrétní variantu zvolit. Může Vám být doručena jiná než zobrazená varianta.
 

Použití

Před prvním, i každým dalším použitím, řádně omyjte. Talíř a příbor jsou určeny do myčky na nádobí. Nesterilizujte a nevyvářejte. Používejte jen pod dozorem dospělých osob. Před jídlem zkontrolujte teplotu pokrmu. Před ohříváním v mikrovlnné troubě sundejte víko talíře, abyste zabránili tvorbě tlaku. Mikrovlnnou troubu používejte jenom k ohřívání jídel. Zkontrolujte výrobek před každým použitím, poškozený ihned vyhoďte.

Upozornění

POZOR! Nechte své dítě používat výrobek pouze pod dohledem a před krmením prosím zkontrolujte teplotu jídla. Pokud se má jídlo ohřívat v mikrovlnné troubě, odstraňte prosím předem víko, jinak se může vytvořit přetlak.

Výrobce

Distributor pro ČR: ROSSMANN, spol. s r.o., Na Pankráci 1683/127, 140 00 Praha 4, Česká republika

EAN 04305615545349