Menu

Alterra Naturkosmetik

Dětský krém na opalování OF30

75 ml
11.99 Kč/10 ml
Popis

Voděodolný* dětský krém s BIO pomerančem na opalování. Olejový komplex pečuje o citlivou dětskou pokožku. Vyvážený poměr UVA a UVB poskytuje okamžitou ochranu před spálením. Certifikovaná přírodní kosmetika.

*Po 40 minutách působení vody. Krém i nadále chrání vaši pokožku nejméně z 50 % z uvedeného slunečního ochranného faktoru.

Použití

Aplikujte prostředek před zahájením slunění v dostatečném množství. Snížení tohoto množství prostředku podstatně snižuje stupeň ochrany. K udržení ochrany aplikaci opakujte, zejména při pocení, po koupání nebo osušení ručníkem.


 

Vlastnosti
GREEN BRANDS GREEN BRANDS
BEZ MIKROPLASTŮ BEZ MIKROPLASTŮ
PŘÍRODNÍ KOSMETIKA PŘÍRODNÍ KOSMETIKA
BEZ LEPKU BEZ LEPKU
VEGAN VEGAN
Složení

Aqua, Titanium Dioxide, Caprylic/Capric Triglyceride, Helianthus Annuus Seed Oil*, Polyglyceryl-2 Dipolyhydroxystearate, Stearic Acid, Glycerin, Hydrogenated Castor Oil, Butyrospermum Parkii Butter, Glyceryl Oleate, Magnesium Sulfate, Tocopherol, Olea Europaea Leaf Extract*, Rheum Officinale Stem Extract*, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Benzyl Alcohol, Citric Acid, Limonene**, Benzyl Salicylate**, Citronellol**, Parfum**.*from certified Organic Agriculture**from Natural Essential Oils

*suroviny z ekologického zemědělství ** parfémy z přírodních esenciálních olejů

Upozornění

Vyvarujte se intenzivnímu polednímu slunci. Nevystavujte kojence a malé děti přímému slunci, používejte ochranné oblečení, jakož i ochranné prostředky s vysokým ochranným faktorem (OF vyšší než 25). Ani ochranné prostředky s vysokým ochranným faktorem nezaručují úplnou ochranu před UV zářením. Nezůstávejte na slunci příliš dlouho, i když jste použili prostředky na ochranu proti slunečnímu záření. Nevystavujte se přímému slunečnímu záření, protože trvale poškozuje Vaši pokožku! Nadměrné slunění představuje vážné zdravotní riziko! Nechejte zcela vsáknout do pokožky. Zamezte kontaktu s očima! Díky čistě minerálnímu filtru na ochranu proti UV se může na pokožce objevit bílý efekt.

Výrobce

ROSSMANN, spol. s r.o., Na Pankráci 1683/127, 140 00 Praha 4, Česká republika

Vyrobeno
Německo
EAN 04305615843087