Menu

Dětské WC sedátko, různé druhy

Babydream
1 ks
199 Kč/ks
Popis

Chcete své děťátko už naučit chodit na toaletu? Dopomůže vám k tomu toto stylové dětské sedátko, které jednoduše na toaletu přiložíte.

Vhodné pro děti od 2 let za dohledu dospělé osoby. Před použitím si pozorně přečtěte příbalový leták.

Tento výrobek je dostupný ve více barevných variantách. V rámci objednávky bohužel není možné si konkrétní variantu zvolit. Může Vám být doručena jiná než zobrazená varianta.
 

 

Upozornění

Nenechávejte dítě bez dozoru, pokud používá sedátko. Nepoužívejte, pokud je sedátko poškozené!
Výrobek je určen pouze pro soukromé použití dětmi v interiérech. Dětské sedátko na WC chrání před rozstřikem. Výrobek je vhodný pro všechny běžné toalety. Jakékoli nesprávné použití a jakékoli změny na výrobku jsou zakázány a mohou mít za následek zranění a/nebo poškození výrobku. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným použitím výrobku.

Výrobek je určen pro děti od 24 měsíců, které umí samy sedět tak, že se sedátka drží! Na to je třeba upozornit zejména u dětí ve věku 24 měsíců. V závislosti na stupni vývoje dítěte by se dítě mělo jednou rukou při použití toalety držet. ! Nikdy nenechávejte sedátko na WC v blízkosti otevřeného ohně, zdrojů zapálení nebo jiných silných zdrojů tepla (např. elektrických nebo plynových kamen). 

Výrobce

Distributor pro ČR: ROSSMANN, spol. s r.o., Na Pankráci 1683/127, 140 00 Praha 4, Česká republika

EAN 04305615545011