Menu

Veet

Depilační krém pro suchou pokožku Minima

100 ml
Popis

Veet Minima depilační krém pro suchou pokožku s technologií Silky Fresh se svěžejší vůní* a o 35% méně chemikálií*. Užijte si hedvábně hladkou pokožku a příjemnou vůni. Kromě efektivního odstraňování chloupků Veet nejen hydratuje pokožku po dobu až 24 hodin, ale také poskytuje dlouhotrvající hebkost.

*v porovnání s předchozím složením

Použití

Vhodné pro ženy i muže. Doba působení 3** - 6 minut. ** Začíná působit po 3 minutách. Před použitím si pečlivě přečtěte bezpečnostní pokyny na obalu.

Krásně hladká pokožka jen ve třech krocích:

  1. Použijte zakřivenou část špachtle a rovnoměrně nanášejte krém Veet tak, aby byly zcela pokryty všechny chloupky.
  2. Krém nechte působit na pokožce 3 minuty a pak použijte špachtli k odstranění krému v malé testovací oblasti. Lze-li chloupky snadno odstranit pomocí užšího nebo širšího konce špachtle v závislosti na části těla, setřete zbytek krému. Jsou-li vaše chloupky tvrdší, můžete krém ponechat na pokožce celkem až 6 minut, ale ne déle.
  3. Pokožku důkladně opláchněte vodou tak, abyste krém zcela odstranili a poté ji osušte.
Složení

Aqua, Cetearyl alcohol, Potassium thioglycolate, Paraffinum liquidum, Calcium hydroxide, Ceteareth-20, Talc, Glycerin, Parfum, Polyethylene, Sodium gluconate, Butylene glycol, Cucumis sativus fruit extract, Salvia officinalis leaf extract

Skladování

Spotřebujte nejlépe do: viz obal.

Upozornění

POKYNY PRO BEZPEČNÉ POUŽITÍ: - Uchovejte vnější obal pro plné bezpečnostní pokyny a pokyny pro použití. Před použitím si přečtěte všechna bezpečnostní upozornění a pokyny a dodržujte je. Nepřekračujte celkovou dobu aplikace 6 minut. Vhodný pro použití v oblasti nohou, paží, podpaží a bikin. NEVHODNÉ pro použití na hlavu, obličej, oči, uši, nos, kolem konečníku, genitálií a bradavek nebo jiných částí těla. Nepoužívejte na křečové žíly, jizvy, znaménka, aknózní, nezahojenou, podrážděnou, spálenou pokožku nebo na pokožku, u níž se v minulosti vyskytly nežádoucí reakce na krémy na odstranění chloupků. Před dalším odstraňováním chloupků vždy počkejte 72 hodin. Před použitím se poraďte se svým lékařem, pokud užíváte jakýkoli lék, který může mít vliv na pokožku, pokud trpíte jakoukoli nemocí kůže nebo máte onemocnění, které může mít vliv na stav pokožky. Před každým použitím vyzkoušejte reakci pokožky na malé části oblasti, kterou chcete ošetřit, podle pokynů pro použití. Pokud po 24 HODINÁCH nedojde k žádné nežádoucí reakci, pokračujte v užívání. Pokud během používání pocítíte štípání či mravenčení, okamžitě odstraňte krém a důkladně opláchněte pokožku studenou vodou. Pokud pocit pálení přetrvává, vyhledejte lékařskou pomoc. Pokožka může být po použití krátce citlivější, proto ji neškrábejte. Po použití doporučujeme čekat 24 hodin před použitím antiperspirantu, jakéhokoli jiného parfémovaného výrobku, umělé opalovací techniky a také před koupáním nebo opalováním. UCHOVÁVEJTE MIMO DOSAH DĚTÍ. Při požití okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte lékaři vnější obal. Zabraňte styku s očima. Při zasažení očí okamžitě vypláchněte vodou a vyhledejte lékařskou pomoc. Obsahuje žíravinu a thioglykolát. Výrobek může způsobit kluzkost povrchů. Zabraňte vylití přípravku na koberce, oblečení a podlahu.

Výrobce

Reckitt Benckiser Healthcare

Dansom Lane,

Hull, HU8 7DS

Velká Británie

Vyrobeno
Francie
EAN 05000146980339